26 De heer Timman hoopt hij bij vele thuiswedstrijden te mogen begroeten. De heer Timman is van mening dat gezien zijn leeftijd het verstandig is om er mede te stoppen. In overleg wordt de datum van de volgende vergadering van de ledenraad vastgesteld op donderdag 11 november 1982. Hierna sluit voorzitter Harmsen de vergadering en wenst iedereen wel thuis. Vergadering van 11 november 1982. 1. Opening. Voorzitter Harmsen heet de aanwezigen van harte welkom, in 't bijzonder de nieuw ge kozen leden Brandsteder, Harms, Henrichs en Smit. Tevens zijn aanwezig de ere - leden Bruijnesteijn, De Jongh en Timman. Aanwezig zijn 25 leden, zodat voldaan is aan het bepaalde in artikel 26, lid 2, van de sta tuten (18 leden). Bericht van verhindering werd ontvangen van de leden Bogaard en Lambregts. Van ere - voorzitter Van Praag en de ere - leden De Boer, Volkers en Vunderink werd eveneens bericht van verhindering ontvangen. 2. Ingekomen stukken. De secretaris deelt mede, dat buiten het bericht van verhindering van de heer Van Praag er geen ingekomen stukken zijn. 3. Vaststelling van de notulen van de jaarvergadering van de ledenraad, gehouden op 26 augustus 1982. De voorzitter stelt de notulen bladzijde voor bladzijde aan de orde. De heer Kraan zegt dat de laatste alinea op bladzijde 1 onjuist is. Hij heeft gevraagd voor taan in het jaarverslag van de secretaris te vermelden de ere - voorzitters en daaronder dan de ere - leden en leden van verdienste. De heer Waas zegt dat het vermelde op bladzijde 7 onjuist is. Hij heeft in ieder geval be doeld om te vragen of er voortaan geen seconden - loterij meer zal worden gehouden en niet of er de afgelopen wedstrijd een secondenloterij was geweest. Hierna worden de notulen verder ongewijzigd, door voorzitter Harmsen vastgesteld. 4. Verkiezing van een 1e en 2e plaatsvervangend voorzitter van de ledenraad. De heren G.Fischer en A.Kraan stellen zich hiervoor beschikbaar. Aangezien er geen tegenkandidaten zijn gesteld worden de heren bij acclamatie weer voor één jaar benoemd. Voorzitter Harmsen feliciteert beide heren met hun herbenoeming. Applaus.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 34