25 daat te stellen. De heer Fischer vraagt de leden zo spoedig mogelijk een exemplaar van de statuten toe te zenden, hetgeen door het bestuur wordt toegezegd. De heer Schoevaart vraagt of er leden van de jeugdcommissie in de bestuurskamer mogen komen tijdens wedstrijden van het 1e elftal. Besloten wordt aparte kaarten te laten maken, toegang gevende tot de bestuurskamer uit sluitend vóór en tijdens de rust van de wedstrijd. Deze kaarten zullen worden gegeven aan diverse commissieleden. De heer Pil stelt voor het ere - terras bij wedstrijden voor het tweede elftal af te sluiten. Bestuur gaat hiermede accoord, tevens zullen er twee suppoosten aanwezig zijn voor toe zicht te houden. De heer Klok heeft met verbazing naar de mensen gekeken die bij de kampioenswedstrijd vorig seizoen in de bestuurskamer aanwezig waren en vraagt zich af of de controle wel goed werkt. De heer Lambregts zegt dat er naar zijn ervaring toch wel goed is gecontroleerd. De heer Waas vraagt of er de afgelopen wedstrijd geen seconden - loterij is geweest, het geen inderdaad juist is. De heer Van der Wal vraagt naar de affaire Jan Mulder. De voorzitter antwoordt dat deze zaak op 't ogenblik muurvast zit. De heer Middendorp is van mening dat er voortaan bij de kienavond strenger gecontro leerd moet worden of iedere bezoeker wel werkend of ondersteunend lid is. De heer Harmsen is het hiermede eens en dat de clubavondcommissie bij de ingang moet laten controleren. De heer Potharst vraagt zich af of de supporters van de bezoekende club geen gecombi neerde trein- en toegangskaart kunnen kopen. De heer Hordijk zegt dat bij de trip naar Hannover geen bestuurslid aanwezig was; alleen de administrateur was aanwezig. De voorzitter antwoordt dat één en ander het gevolg was van het met vacantie zijn van 4 bestuursleden, maar dat zijns inziens het voldoende is wanneer Holsheimer op een derge lijke trip meegaat. De heer Fischer deelt deze mening niet en zegt dat dan desnoods een ledenraadslid mee kan worden gezonden. De heer Harmsen is van mening dat deze zaak wordt opgeblazen. 15. Sluiting. De voorzitter bedankt de heren Timman en Klok voor hun werkzaamheden in de leden raad en wenst de heer Klok een behouden vaart op zijn voorgenomen wereldreis.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 33