24 Vervolgens ontstaat er wederom een discussie over het al dan niet benoemen van de on dersteunende leden Dermout, Jansen, Ojevaar, Rossen en Wassenaar tot werkend lid. De ledenraad besluit vorenstaande leden van de Controle Commissie tot werkend lid te benoemen met terugwerkende kracht tot 1 juli 1982, 10. Bestuursverkiezing. Aftredend zijn de secretaris, de heer J.H.Westrik en de commissaris algemene zaken, de heer A.J.van Eijden. Beide heren stellen zich herkiesbaar. Voorzitter Harmsen stelt voor, aangezien geen tegenkandidaten zijn gesteld, beide heren hêr te benoemen voor een periode van drie jaar. Applaus. 11Benoeming Technische Commissie. Deze bestaat uit de heren: sub - commissie A (betaald voetbal) A.J.van Eijden, voorzitter, J.Hordijk en A.Pronk, leden; sub - commissie B (jeugdvoetbal) J.Neefjes, voorzitter, C.C.Harms en H.A.Smitleden. De ledenraad besluit de commissie in dezelfde samenstelling zijn werk voort te laten zet ten. 12. Vaststelling Officieel Orgaan. Alle leden zijn van mening dat het Ajax - nieuws ons officieel orgaan moet blijven. 13. Verkiezing Commissie van Redactie. De Commissie bestaat uit de heren: A.Harmsen, M.Middendorp en M.J.W.Midden dorp. De heren stellen zich herkiesbaar. (Gelet dient te worden op het bepaalde in arti kel 3 van het Huishoudelijk Reglement). Voorzitter Harmsen zegt dat er geen tegenkandidaten zijn gesteld en de drie heren zich herkiesbaarstellen, zodat hij voorstelt de heren bij acclamatie weer voor één jaar te be noemen. Applaus. 14. Rondvraag. De heer Gianotten vraagt of Dr. Rolink zijn werkzaamheden bij Ajax gaat afbouwen. De voorzitter antwoordt dat dit nieuw voor hem is. De heer Kraan vraagt hoe de situatie van Piet Hamberg is. Geantwoord wordt dat deze medisch zal worden afgekeurd en dat de verzekeringsmaat schappij tot uitkering zal overgaan. Voorts vraagt de heer Kraan waarom het bestuur de heer J.Swart kandidaat heeft ge steld. Dit verbaasd hem gezien de houding van het bestuur ten opzichte van Swart in 't verleden. De voorzitter antwoordt dat er toch wel enige motieven aanwezig waren om hem kandi-

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 32