18 Voorzitter Harmsen heet de aanwezigen welkom. Hij deelt mede, dat bericht van verhin dering is ontvangen van de leden Been, Boerkoel en Vischschoonmaker. Afwezig zonder bericht van verhindering is de heer Caransa. Aanwezig zijn 23 leden, zodat voldaan is aan het bepaalde in artikel 26, lid 2, van de sta tuten. 18 leden Vervolgens begroet de voorzitter de ere - leden De Jongh en Vunderink. Van ere - voorzit ter Van Praag, de ere - leden De Boer, Bruijnesteijn en Volkers, alsmede van bestuurslid Van Eijden werd bericht van verhindering ontvangen. Hij deelt mede, dat voor het eerst sinds jaren een begroting is opgesteld welke geen ver lies te zien geeft. De voornaamste oorzaken hiervan zijn onder andere een aanzienlijke stijging van de verkoop van seizoenkaarten, 2 nieuwe sponsors, de shirt - reclame en 100 nieuwe zogenaamde V.I.P. - plaatsen. In de selecties van het Nederlandse elftal, Jong Oranje en het Deense Nationale elftal zijn vele Ajacieden opgenomen, zodat trainer De Mos deze week slechts met een paar spelers kon trainen. De voorzitter maakte zijn excuses voor de te late aanvang van de vergadering; de oorzaak hiervan is een uitgelopen bespreking met de secretaris van de F.B.O. Voorts wijst hij op de diverse vernieuwingen onder meer in de bestuurskamer. De voorzitter vraagt hierna de aanwezigen enige ogenblikken stilte ter nagedachtenis aan de in het afgelopen verenigingsjaar overleden leden, te weten: Werkende leden T.van Donkelaar, H.Harinck, K.van Mourik, A.A.Strikkers en J.C.Takes; Ondersteunende leden H.R.M.Hulsebos en H.van Veen. 2. Ingekomen stukken. De secretaris deelt mede, dat er geen ingekomen stukken zijn. 3. Notulen van de vergadering van 29 april 1982. De notulen worden door de voorzitter bladzijde voor bladzijde aan de orde gesteld. Nie mand heeft op - of aanmerkingen, zodat de notulen ongewijzigd door voorzitter Harmsen worden vastgesteld. 4. Jaarverslag van de secretaris over het verenigingsjaar 1981 - 1982. De heer Van der Zwaag maakt de secretaris complimenten voor zijn verslag, maar merkt op dat op bladzijde 88 het woord "jeugdhonk" van de kantine Voorland zijns inziens niet juist is, omdat de amateurafdeling ook seniorleden bevat. De heer Gianotten vraagt of op bladzijde 87 niet is vergeten de heer R.Nolet te noemen bij de medische staf. De secretaris antwoordt dat onder medische staf alleen de doktoren zijn opgenomen. De heer Fischer zegt dat op bladzijde 78 "juli" staat vermeld hetgeen "juni" moet zijn.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 26