15 LEDENRAAD Artikel 17, leden 2, 3 en 4 van de statuten luiden als volgt: 2. De ledenraad bestaat uit: a. voorzitter, secretaris en penningmeester van de vereniging; b. vierentwintig afgevaardigden van de stemgerechtigde leden, geen deel uitma kend van het bestuur. De voorzitter en de secretaris van de vereniging bekleden deze functie ook in de 4. De bestuursleden, die geen deel uitmaken van de ledenraad en ere - leden hebben recht van toegang tot de vergaderingen van de ledenraad. Zij hebben daarin een adviserende stem. In verband met het bepaalde in artikel 29, lid c, van de statuten, laat ik, tevens secretaris zijnde van de ledenraad,hieronder volgen het daarin bedoelde verslag betreffende de werk zaamheid van de ledenraad in het verenigingsjaar 1 juli 1982 tot en met 30 juni 1983. Met inachtname van het bepaalde in het vorenstaande vermelde artikel 17 van de statu ten was de samenstelling van de ledenraad op 1 juli 1982 als volgt: A.Harmsen, J.H.Westrik en L.F.Bartels, respectievelijk voorzitter, secretaris en penning meester van de vereniging en onderstaande vierentwintig leden, gekozen door stemge rechtigde leden in een jaarlijkse Algemene Ledenvergadering. Aan de beurt van aftreden waren de leden: J.Hordijk, C.C.Kamlag, N.KIok Jr., J.H.Potharst, A.Pronk, H.G.A.Timman, C.A.van der Wal, en H.van der Zwaag, waarvan de heren N.KIok Jr., en H.G.A.Timman zich niet her kiesbaar hadden gesteld. Naast de aftredende 6 leden die zich herkiesbaar hadden gesteld, waren door de stemge rechtigde leden kandidaat gesteld de heren: ledenraad. 1. K.Bakker 2. A.R.Been 3. A.Boerkoel 4. T.Bogaard 5. M.Caransa 6. G.Fischer 13. Ir.J.Lambregts 14. M.J.W.Middendorp 15. H.J.W.Pil 16. J.H.Potharst 17. A.Pronk 18. W.F.Schoevaart 19. H.G.A.Timman 20. M.Vischschoonmaker 21. I.Waas 22. C.A.van der Wal 23. Drs.L.M.van Wijk 24. H.van der Zwaag 7. Mr.N.J.Gianotten 8. J.Hordijk 9. C.C.Kamlag 10. D.Keijzer 11. N.KIok Jr. 12. A. Kraan

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 23