11 Aan het einde van zijn toespraak overhandigde voorzitter Harmsen aan de aanwezigen een Cross-set, bestaande uit een ballpoint en een vulpotlood en voorzien van de inscrip tie Ajax. De dato 12 oktober 1982 werd een bespreking gehouden met afgevaardigden van de clubs A.Z/67, Feyenoord, Fortuna-S., Haarlem, P.E.C., Roda J.C. en F.C.Twente. Besloten werd deel te nemen aan een zaalvoetbaltournooi in Milaan op 21 en 22 decem ber 1982. Andere deelnemende clubs Inter Milan, A.C.Milan en Nottingham Forest. Aan Hoofdsuppoost Wolthuis, die na een diensttijd van ongeveer 40 jaar, zondag 5 de cember 1982 voor 't laatst dienst zal doen, zal een Cross-set met inscriptie Ajax worden aangeboden. Deelgenomen zal worden aan het tournooi Amsterdam 708, dat op 12 en 14 augustus 1983 in het Olympisch Stadion zal worden gehouden. Andere deelnemende vereniging en: Feyenoord, Manchester United en A.S. Roma. Aan de houten achterwand in het restaurant zal een prijzenkast worden aangebracht. Het bestuur besloot, omdat het seizoen 1982 - 1983 halverwege was gevorderd, de VIP's met hun echtgenote's uit te nodigen om vrijdag 14 januari 1983 in de bestuurskamer de gast te zijn van het bestuur. Vanaf 17.30 uur zou een aperitief klaar zijn met aansluitend een koud buffet. Na afloop zou er gelegenheid zijn een kijkje te nemen op de Administratie, sportzaal, fotogalerij, de kleedkamers enz. In de loop van de avond was er voldoende gelegenheid om in informele sfeer tezamen van gedachten te wisselen over wederzijdse ervaringen en om elkaar wat beter te leren kennen, waarvoor bestuursleden tijdens wedstrijddagen geen gelegenheid hebben. Zaterdag 18 december 1982 zullen Bartels en Westrik aanwezig zijn op de door Jan Keizer te Volendam te houden receptie omdat hij 25 jaar scheidsrechter is. Krijgt een Cross-set met inscriptie Ajax. De wedstrijden tegen P.S.V. (6 maart) en Feyenoord (1 mei) zullen in het Olympisch stadion worden gespeeld. Bij Ajax - Feyenoord zullen de juniores D 1 van beide verenigingen een voorwedstrijd spelen. Besloten wordt om alsnog voor maximaal f 5.000,- in de kosten bij te dragen voor een trip tijdens de Pinksterdagen van de amateur - seniores. Met ingang van 1 februari 1983 wordt voor een periode van 12 maanden Frank Eijsbouts voor 4 dagen per week als terreinknecht in dienst genomen, omdat Huybregtse in mili taire dienst is. Aangezien het Hotel Wassenaar in Odoorn failliet is wordt de trainingsweek van 18-23 juli in Gieten gehouden. Gelogeerd zal worden in Hotel Braams. Aan de supportersvereniging De Ajacied wordt toestemming verleend tot het spelen van

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 17