10 BESTUUR Op 1 juli 1982 was de samenstelling van het bestuur als volgt: Dagelijks bestuur A.Harmsen voorzitter J.H.Westrik secretaris en L.F.Bartels penningmeester. Commissaris algemene zaken Commissaris amateur voetbal A.J.van Eijden en J. Neefjes. Aan de beurt van aftreden waren de secretaris de heer J.H.Westrik en de commissaris algemene zaken de heer A.J.van Eijden. Beide heren hadden zich herkiesbaar gesteld. In de jaarvergadering van de ledenraad van 26 augustus 1982 werden beide heren bij enkele kandidaatstelling weer voor 3 jaar herkozen. Dit jaar zijn aan de beurt van aftreden de penningmeester de heer L.F.Bartels en de com missaris amateur voetbal de heer J.Neefjes. Beide heren stellen zich herkiesbaar. Een belangrijke gebeurtenis had plaats op vrijdag 6 augustus 1982, namelijk de onderte kening van een sponsorcontract voor het seizoen 1982 - 1983 met een optie voor het daarop volgende seizoen door voorzitter Ton Harmsen en Dick Ven president-directeur van Ven Groothandelcentrum B.V. In het afgelopen verenigingsjaar werden er 19 officiële bestuursvergaderingen gehouden. In het algemeen werden deze op dinsdag gehouden en de aanvang was meestal in de na middag en het einde was nimmer vóór 24.00 uur. Er was daarnaast veel telefonisch over leg. Hieronder volgen enige besluiten die in een bestuursvergadering werden genomen. Indien de heren G.Fischer en A.Kraan het gewenst achten konden ze met toestemming van de ledenraad bestuursvergaderingen bijwonen. Een bespreking met de heren M.Lindeman, E.Bormann en C.Welling had tot resultaat dat op hun verzoek de clubavondcommissie werd uitgebreid met de heren P.Mendes en J.Schouwenburg. Bij brief van 17 augustus 1982 werd het lidmaatschap van de F.B.O. met onmiddellijke ingang opgezegd. Na een bespreking met het bestuur van de F.B.O. op 26 augustus en een gesprek van voor zitter Harmsen met de secretaris van de F.B.O. de heer Lemmens, werd bij brief van 23 september 1982 aan de F.B.O. medegedeeld, dat deze gesprekken geen aanleiding heb ben gegeven om ons standpunt te wijzigen. Bij brief van 29 juni 1983 is de bedanking ongedaan gemaakt. Zondag 21 november 1982 werd aan de sponsors een "etentje" aangeboden in Restau rant Castillon in Amstelveen. Mede aanwezig waren de heren A. de Mos en Sóren Lerby.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 16