5 Het bekende bord voor 25 - jarigen kwam in het bezit van Guus van Ham, Bennie Muller, Rob Rein, Henk Timman en Leo van Wijk. Daarna waren het Rob Reen, Jan van Dijk en Ton Spanjaard die uit handen van de Ajax - president, na het lichten van een kortere of langere doopceel, het "Blauwe Bord" in ont vangst mochten nemen. Dat waren de 40 - jarigen. De Gouden Speld voor 50 - jarigen ging ditmaal maar soms ging dit niet in het knoopsgat van de revers van Ton Brandsteder, Ger Fischer, Jan Potharst en John de Sterke. Van "the oldest soldiers" op deze middag noemen wij Wim Addicks, Louis Koppen en Riekus de Wit. Zij leverden hun 10 jaar oude Gouden Speld in bij het bestuur, om het sieraad over een goede veertien dagen terug te ontvangen, dan voorzien van een saffier tje, zijnde de onderscheiding bij een 60 - jarig lidmaatschap. jtf/Lc Namens de jubilarissen dankte hierna Ger Fischer. Voorts werd het verder een uiterst gezellig samenzijn, waarbij natuurlijk vele oude her inneringen, óók door de dames, werden opgehaald. De heer Mud maakte diverse foto's ten behoeve van het Ajax - Nieuws. Op een zaterdag in oktober of november 1983 zullen onderstaande leden, met hun dames, door het bestuur worden ontvangen om te worden gehuldigd, omdat zij in het kalender jaar 1983 25, 40, 50 of 60 jaar lid van de vereniging waren. 25 jaar lid G.H.J.Bonsen, W.D.Deegen; 40 jaar lid D.O.Been, H.van Driel, H.Visser en H.van der Zwaag; 50 jaar lid N.M. Roeg en C.A.Welling; 60 jaar lid P.van Deijck, H.Kareis, W.F.Volkers en J.H.Westrik. De leden die in 1983 langer dan 25 jaar lid van de vereniging waren ontvingen van het comité "Bordjesclub" bestaande uit de heren W.F.Volkers, J.de Boer Sr.,W.F.C.Bruijne- steijn, G.Fischer en M.J.W.Middendorp een circulaire waarin ze werden uitgenodigd om donderdag 24 maart 1983 ter gelegenheid van het drie-en-tachtig jarig bestaan van onze vereniging, aanwezig te willen zijn in het restaurant van de Edenhal aan de Kruislaan Radioweg, waar de zeven-en-dertigste reünie van de "Bordjesclub" zou worden gehouden. In de circulaire werd tevens medegedeeld dat de start van de borreltafel om 17.30 uur zou plaatsvinden en dat wederom het bekende duo Peter Maclean ter muzikale opluistering aanwezig zou zijn. Mochten er onverhoopt bij leden moeilijkheden zijn, bijvoorbeeld ten aanzien van ver voer, dan dienen ze contact op te nemen met de heren G.Fischer of de heer M.J.W.Mid dendorp. Laatstgenoemde schreef in het clubnieuws no.6 van april 1983 het volgende over het feest van "De Oude Garde" Op donderdag 24 maart jl. vond in de Edenhal Huize Sjaak Swart en Bram Haverkamp en hun ega's de jaarlijkse reünie plaats van de AJAX - BORDJESCLUB. Wim Volkers, vorig jaar om gezondsheidsredenen afwezig, was gelukkig weer present.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 11