108 Overige verzekeringen: Transferwaardeverzekering ten behoeve van de spelers, groot f 5.000.000,- met een te betalen premie van f 87.500,-. Ten behoeve van Johan Cruyff was een aparte verzekering afgesloten. Verzekering van auto's. Colectieve W.A. - verzekering via de K.N.V.B. met daarop een aanvulling afgesloten door Ajax. Pensioenverzekering voor onze administrateur, de heer G.H.Holsheimer. Persoonlijke ongevallenverzekering ten behoeve van de bestuursleden, alsmede voor de heren Holsheimer, De Mos, Rolink en Nolet. Berovingsverzekering brandkasten, alsmede het overbrengen van de gelden door de kas siers van de loketten naar de Administratie. Inbraakverzekering voor een verzekerd bedrag van f 2.000.000,-. W.A. - verzekering voor tractor en machines. CONTACT MET DE PERS. Het contact met de heren journalisten bij ons thuiswedstrijden wordt verzorgd door de heer D.J.Schalm, waarvoor vanaf deze plaats de dank van het bestuur. Hoewel het per soonlijk contact van de bestuursleden met de journalisten niet slecht is te noemen, zou verbetering op dit punt wel gewenst zijn, want allerlei publicaties die kant nog wal raken worden opgenomen zonder dat men van tevoren bij het bestuur informeert of het betrok ken bericht juist is. Over 't algemeen werd het door de journalisten terecht gevonden dat Ajax kampioen is geworden, want ze legden het beste voetbal op de grasmat tijdens het seizoen 1982-1983 SUPPORTERSCLUB. Ook het afgelopen verenigingsjaar was de supportersvereniging De Ajacied onze officiële supportersvereniging. Traditiegetrouw verscheen in het afgelopen verenigingsjaar wederom 10 maal een boekje, waarin meestal een interview met één onzer spelers voorkwam. Door het bestuur werd toestemming verleend voor het spelen van een voor-wedstrijd bij de wedstrijd Ajax - P.S.V. op 17 april 1983 en de wedstrijd Ajax - Fortuna S. op 14 mei 1983.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 116