106 A.J. de Mos J.M.van Wijk A.R.J.Bruins Slot C.J.J. Roubos D.W.de Groot H.J.G.Borman M.A.V.Maarschalkerweerd J.Kooistra per 1-10-1982 vervangen door O.Hogendijk R.P.Nolet R. Koster C.M.Koppelaar E.H.B.O. Trainer E - juniores; Fysiotherapeut; Masseur bij de A - selectie; Loop - en springtechniek; De E.H.B.O. - hulp op al onze velden gaat via de E.H.B.O. - omroepcentrale onder leiding van mevrouw Omlo - Gravenmaker. Trainer - coach 1e elftal, hoofd trainers; Assistent van de heer A.J.de Mos; Trainer Ajax 2 en de juniores A 1 en Hoofd Opleidingen; Trainer van de 3 seniores elftallen; Trainer van de juniores A 2 en B 1 Trainer juniores B 2 en juniores C 1 en 2; Trainer D - juniores; Van vorengenoemde heren waren de heren De Mos, Van Wijk, Bruins Slot en Nolet bij ons in volledige dienst. De andere werken op part - time - basis. Tot grote ontsteltenis van de 5 bestuursleden werd John Rolink tijdens de bekerwedstrijd N.E.C. - Ajax op 17 mei 1983 door een hersenbloeding getroffen. Prof.Dr.J.M.Greep die ook aanwezig was, zag kans hem binnen 10 minuten in het Rad boud - ziekenhuis opgenomen te krijgen. Hij is thans in het rusthuis Heliomare te Wijk aan Zee. De toestand is niet best, maar le vensgevaar is niet meer aanwezig. Vanzelfsprekend wensen we John Rolink vanaf deze plaats toe dat hij de kracht kan op brengen om zoveel mogelijk verbetering in zijn toestand te brengen. John, kop op en veel sterkte. Het medisch team stond in het seizoen 1982 - 1983 wederom onder leiding van onze clubarts J.H.M. Rolink. Voor de keuringen vóór de aanvang van het seizoen, het zonodig maken van röntgenfoto's bij blessures en het geven van medische adviezen kan altijd een beroep worden gedaan op de Chirurgen Dr.H.W.Dicke en Dr.G.Groot. De doktoren slaagden er meestal wel in, zonodig met hulp van Rob Nolet, de geblesseer de spelers, weer spoedig, maar wel op medisch verantwoorde wijze speel klaar te maken opdat ze weer ter beschikking gesteld konden worden aan de trainers. Namens het bestuur zeggen we de leden van de Medische Staf, met inbegrip van de heer Nolet, zeer hartelijk dank voor het vele werk verricht om geblesseerde spelers, in hun ei gen belang maar ook in het belang van Ajax, weer zo spoedig mogelijk speelklaar te krijgen. Deze dank geldt ook voor de prettige samenwerking. De dank gaat ook uit naar de heren Koster en Koppelaar die elk op hun eigen terrein er mede voor zorgden dat de spelers fit en wel aan de wedstrijden konden beginnen.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 114