104 11Behandeling van een wijziging van de tekst van artikel 33 van de statuten. Bij brief van 24 maart 1982 werd door Mr.M. A.J.C.M.van Agt van het notariskantoor Loeff Van der Ploeg medegedeeld, dat niet akkoord kon worden gegaan met de in de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering van 11 september 1980 aangenomen wijziging van artikel 33 van de statuten. De aangenomen tekst luidde: Artikel 33. Stemrecht hebben werkende leden, die de leeftijd van 21 jaar hebben bereikt, ere - leden en leden van verdienste. De overige leden hebben een adviserende stem, met uitzondering van de buitengewone leden, genoemd in artikel 6, lid 1, van de statuten. Volgens het notariskantoor dient de tekst te luiden: Artikel 33. Stemrecht hebben werkende leden, die de leeftijd van 21 jaar hebben bereikt, ere - leden en leden van verdienste. De ledenvergadering gaat met algemene stemmen akkoord met deze wijziging. 12. Rondvraag. De heer Van Minden vraagt of de luidspreker in Vak C kan worden gerepareerd. De heer Pil zegt toe hiervoor zorg te zullen dragen. Vervolgens vraagt de heer Van Minden of er op de overkapping van de Reijnoldstribune geen reclame kan worden aangebracht. De voorzitter antwoordt dat dit ingevolge de regel door C. R.M. gesteld niet is toegestaan. De heer Hazendonk zegt dat er jarenlang diverse heren de tribunes bij Ajax opkomen met een dameskaart wat hij reeds heeft gemeld aan de controle commissie. De heer Bartels vraagt zich af waarom de heer Hazendonk pas na een aantal jaren zijn be klag hierover doet. De situatie zal worden onderzocht. De heer Rossen vindt het onjuist dat een vroeger lid van de controle commissie de com missie nu aanvalt op haar doen en laten. De heer Sacksioni zegt dat er voor moet worden gezorgd dat op de diploma's een foto zit. De voorzitter zegt toe dat in het eerstvolgende clubnieuws een mededeling hieromtrent zal worden opgenomen en dat tijdens de eerstvolgende thuiswedstrijd de speaker hier over een bericht zal omroepen. 13. Sluiting. De voorzitter zegt dat in verband met de vele wedstrijden voor het eerste elftal alles niet even makkelijk zal verlopen. Buiten de groene grasmat zal het wel lukken, gezien de goe de financiële basis voor het seizoen 1982 - 1983.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 112