102 J. Swart - 105 stemmen H.A.Smit - 174 stemmen H.P.J.Henrichs - 147 stemmen C.C.Harms - 189 stemmen A.P.van Ham 60 stemmen A.Brandsteder - 201 stemmen D.J.Boering - 123 stemmen De volstrekte meerderheid werd behaald door onderstaande 8 leden, die dus voor 3 jaar als lid van de ledenraad zijn benoemd. A.Brandsteder C.C.Harms H.P.J.Henrichs J.Hordijk J.H.Potharst H.A.Smit C.A. van der Wal H. van der Zwaag Voorzitter Harmsen feliciteert de nieuwe - en herkozen leden met het behaalde resultaat en bedankt de niet gekozen leden voor hun kandidaatstelling. 6. Verkiezing van 3 leden van de financiële commissie. Aftredend zijn de heren D.Keijzer, J.Lambregts en L.M.van Wijk. De heren stellen zich herkiesbaar. Aangezien er geen tegenkandidaten zijn gesteld, stelt de voorzitter voor de heren bij ac clamatie hêr te benoemen, waarmede de vergadering met een applaus accoord gaat. 7. Verkiezing van 1 plaatsvervangend lid van de financiële commissie. Aftredend is de heer H.J.W.Pil, die zich herkiesbaar stelt. De voorzitter stelt voor om ook de heer Pil bij acclamatie hêr te benoemen, omdat er geen tegenkandidaten zijn gesteld. De vergadering gaat ook hiermede accoord. Applaus. 8. Jaarverslag van de secretaris over het verenigingsjaar 1 juli 1981 tot en met 30 juni 1982, waarin is opgenomen een verslag over de werkzaamheid van de ledenraad. De heer Schalm maakt zijn compliment over het verslag, maar verzoekt de leden van de ledenraad zich te beheersen omtrent mededelingen aan de pers. De voorzitter zegt dat geen enkele vereniging waterdicht is, maar gelukkig lekt er de laat ste twee jaren weinig naar buiten uit. Hij dankt de secretaris voor zijn verslag. Applaus.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 110