101 Van Praag, De Sterke, H.G.A.Timman, Volkers en Vunderink bericht van verhindering werd ontvangen. 4. Vaststelling van de notulen van de jaarvergadering van 10 september 1981, gepubli ceerd in het Ajax - Nieuws nr. 3 van november 1981. De voorzitter vraagt of iemand nog voorlezing van de notulen wenst. Als gebleken is dat niemand daaraan behoefte heeft, worden de notulen ongewijzigd door de voorzitter vastgesteld. 5. Verkiezing van 8 leden voor de ledenraad. Aftredend zijn de heren J.Hordijk, C.C.Kamlag, N.KIok Jr., J.H.Potharst, A.Pronk, H.G.A.Timman, C.A.van der Wal en H.van der Zwaag, waarvan de heren N.KIok Jr. en H.G.A.Timman zich niet herkiesbaar stellen. Voorzitter Harmsen vraagt of de leden J.Koomen, N.KIok Jr. en H.Bijvank het stembu reau willen vormen. De heren zijn hiertoe bereid. Hij vraagt of ieder 8 stemmen wil uit brengen, omdat anders het stembiljet ongeldig is. Naast de 6 herkiesbare leden zijn door de leden nog kandidaat gesteld: Voorgesteld door D.J.Boering, H.G.A.Timman en J.H.Potharst. A.Brandsteder, N.KIok Jr. en M.J.W.Middendorp. A.P.van Ham, W.F.Schoevaart en H.v.d.Zwaag. C.C.Harms, A.Harmsen en J.H.Westrik. H.P.J.Henrichs, H.v.d.Zwaag en M.J.W.Middendorp. H.A.Smit, A.Kraan en G.Fischer. J.Swart, L.F.Bartels en A.J.van Eijden. In de loop van de avond wordt het volgende resultaat door voorzitter Harmsen bekend gemaakt: Aantal uitgebrachte stemmen 258 Van onwaarde of blanco Aantal uitgebrachte geldige stemmen 258 Volstrekte meerderheid 130 H.v.d.Zwaag -192 stemmen C.A.v.d.Wal - 231 stemmen A.Pronk -102 stemmen J.H.Potharst - 234 stemmen C.C.Kamlag -108 stemmen J.Hordijk -195 stemmen

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 109