100 VERGADERINGEN. In het afgelopen verenigingsjaar werden 4 vergaderingen van de ledenraad gehouden, waar over in het hoofdstuk Ledenraad reeds verslag is gegeven. Hieronder treft u een verslag aan van de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering, die 9 september 1982 in het Ajax - restaurant werd gehouden. 1. Opening. Voorzitter Harmsen heet de ere - leden, de leden van verdienste, de werkende - en onder steunende leden van harte welkom. Op 't ogenblik zijn aanwezig 86 stemgerechtigde leden en 9 ondersteunende leden. Hij is van mening, dat ondanks de slechte start in de afgelopen competitie, de snelle uit schakeling in de Europacup - en de K.N.V.B. beker - tournooien het toch een sportief en financieel redelijk succesvol seizoen is geweest. Financieel is er klein verlies geleden, maar we zijn wel op bijna één millioen minder ver lies uitgekomen, dan was begroot. Gunstig was natuurlijk het zogenaamde Cruyff - effect, de uitverkochte stadions bij de wedstrijden tegen P.S.V. en A.Z/67. Diverse sponsors hebben van deze goed lopende situatie geprofiteerd zodat we voor het komende seizoen 6 sponsors hebben, alsmede shirt - reclame van T.D.K. Voor het komende seizoen is er een brede financiële basis door deze nieuwe sponsor - bij dragen, stijging van de verkoop van seizoenkaarten, alsmede de verkoop van de zogenaam de V. I.P. - plaatsen. Thans is het Ajax - stadion uitgebreid met een zogenaamd gesloten TV - circuit waarme de eventuele raddraaiers in het stadion hopenlijk snel kunnen worden opgespoord. Alvorens punt 2 van de Agenda aan de orde te stellen zullen eerst de leden worden her dacht, die ons in het afgelopen verenigingsjaar ontvallen zijn. Dit zijn: Werkende leden T.van Donkelaar, H.Harinck, K.W.van Mourik, A.A.Strik- kers en J.C.Takes. Ondersteunende leden H.A.M.Hulsebos en H. van Veen. 2. Huldiging van de kampioenselftallen. De voorzitter deelt mede, dat de kampioenselftallen van de jeugdafdeling in juni 1982 reeds zijn gehuldigd op een apart voor de jeugd georganiseerde bijeenkomst. Hij wil voor de juniores A 1 thans een uitzondering maken naar aanleiding van het be haalde kampioenschap van de afdeling West 1, alsmede het daarop behaalde kampioen schap van Nederland. Onder applaus overhandigt hij de begeleider van dat elftal, de heer C.C.Harms 18 Ajax - kampioensvanen. In het afgelopen seizoen werden tevens kampioen de juniores A 2, B 1 en 3, C 1 en D 1 3. Ingekomen stukken. De secretaris deelt mede dat van de leden De Boer, Dade, Kraan, Lambregts, Ledegang,

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 108