99 In februari 1983 werd de commissie uitgebreid met de volgende drie heren: G.H.van Cooten, A.Holleboom en H.K. van Welie. Bij brief van 10 mei 1983 werd door de heer J.B.M.Ledegang het volgende medegedeeld: AMSTERDAM, 10 mei 1983. Geacht bestuur. Door privé - omstandigheden ben ik helaas genoodzaakt mijn werkzaamheden voor de controle - commissie te beëindigen. In de vergadering van de controle - commissie is besloten de leiding over te dragen aan de heer Couton. Persoonlijk wil ik het bestuur en speciaal de heren Westrik, Bartels en Holsheimer bedan ken voor de prettige samenwerking die ik in de loop der jaren mocht ondervinden. Ik spreek de hoop uit, dat de controle - commissie in het belang van AJAX nog lang hun moeilijke taak zullen blijven vervullen. U allen veel succes toewensend, teken ik, Hoogachtend, J.B.M.Ledegang (w.g.) J.B.M.Ledegang. Churchill-laan 306, 1078 GC AMSTERDAM. Namens het bestuur woorden van dank aan de heer Ledegang, die sinds 1968 deel heeft uitgemaakt van de controle - commissie. Meerdere malen is door mij reeds geschreven, maar dat mag namelijk geen reden zijn om het niet nogmaals te doen, dat de taak van de leden van de controle - commissie, welke ze verrichten in het belang van Ajax, geen gemakkelijke taak is. Dit is mede het gevolg doordat personen de hun gegeven aanwijzigingen niet opvolgen en het zijn meestal nog leden van de vereniging. Deze leden dienen te bedenken dat de aanwijzigingen niet worden gegeven voor eigen plezier van de commissieleden, maar in het belang van de vereniging waarvan zij en u lid zijn. Heren, van u wordt verwacht dat u de ontvangen aanwijzigingen bijvoorbeeld omtrent het parkeren van uw auto, het komende seizoen nu eens zonder tegenstribbelingen op volgt, dan verloopt alles rustiger en dat is van belang voor Ajax. Namens het bestuur worden de commissieleden hartelijk dank gebracht voor de wijze waarop zij hun vaak ondankbare taak blijven vervullen.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 107