98 In het verenigingsjaar 1981 - 1982 kwam het Ajax - Nieuws acht keer uit met 104 blad zijden tekst. Nu dus een vermeerdering van bijna dertig procent tekst. De vaste rubrieken werden verzorgd door Kroniek;Ajax 2 en jeugdelftal - M.J.W.Middendorp; Presidentieel - A.Harmsen; Seniores - overzicht - W.F.Schoevaart, W.W.Heisterkamp en J.FIeijsman; H.Bijvank - jong - juniores; Interviews - M.Middendorp; notulen van vergaderingen - G.M. Holsheimer; standen 2e elftal en jaarverslag 1981 - 1982 in verkorte vorm - J.H.Westrik. Ook in het afgelopen verenigingsjaar werden enige interviews gepubliceerd die waren ge houden door M.Middendorp. Zijn slachtoffers waren Hassie van Wijk, Nico Klok, H.Wolthuis, J.Mjflby en Rob Nolet. Praktisch de gehele tekst in het Officieel Programma, dat bij elke thuiswedstrijd uitkomt, wordt verzorgd door vader en zoon Middendorp. Ditzelfde geldt voor het boekje in de Nederlandse taal, dat bij het begin van het seizoen in een grote oplaag verschijnt, alsmede voor het boekje in de Engelse taal. De werkzaamheden zijn zo op papier opgesomd, maar men moet eens goed bedenken hoeveel tijd ze vergen. Namens het bestuur zeggen wij de leden van de commissie, in het bijzonder Hoofdredac teur M.J.W.Middendorp, hartelijk dank voor hun activiteiten waardoor de leden ook in het afgelopen verenigingsjaar weer een goed verzorgd clubnieuws in de bus kregen. De dank gaat ook uit naar de heer J.Mud voor zijn foto's en de heer W.van Steenbergen, di recteur van de drukkerij Grafica voor het drukken. CONTROLE - COMMISSIE. De commissie bestond bij het begin van het seizoen 1982 - 1983 uit de volgende heren: G.Couton, G.Dermout, J.M.Jansen, H.B.Lauer, J.B.M.Ledegang, voorzitter R.Ojevaar, J.J.Portengen, W.H.Rossen, secretaris C.Snijder, J.H. de Sterke, A.G.Speijdel, H.J.Teunissen, W.Wassenaar.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 106