95 wereld.Voor haar optreden, met als laatste lied Rode Rozen kreeg zij een prachtig boeket rode rozen waar ze zielsgelukkig mee was. Het was weer een Ajax - visfeest geweest dat nog lang in het geheugen zal blijven gegroefd. Vermeldenswaardig is verder nog het feit dat tijdens het diner de heer Bram Jansen werd gehuldigd voor het verzorgen van het eten aan de waterkant en wel gedurende de lange periode van 27 jaar Bravo Bram Totaal aantal gevangen vissen: 374 stuks. 1. D.BIankert 30 33. H. Aarbodem 3 2. J.Hoopman 26 34. N.Meijer 2 3. F.Jansen 26 35. I.Brilleman 2 4. H.Hoopman 25 36. W.ter Meulen 2 5. E.Bormann 24 37. J.Bouwmeester 1 enz. 22. oktober 1982 Clubavond met dames. 17 november 1982 Klaverjaswedstrijd tegen de leden van de Sociëteit Olympisch Stadion Op 3 december 1982 maakte St.Nicolaas met zijn onafscheidelijke helper, zijn opwach ting tijdens de clubavond met dames. Daarbij was het opmerkelijk hoe goed "zwarte Piet" zich al direct thuisvoelde, vooral bij de dames. Het werd een uiterst gezellige avond, tij dens welke de aloude bisschop uit Spanje vele bekenden ontmoette en ze ook wel bij zich riep. Na het uitdelen van de cadeautjes voor iedereen was wat meegebracht vetrokken de beide gasten weer, spontaan door de aanwezigen toegezongen. Betreffende de jaarlijkse Kienavond schreef voorzitter Lindeman in het clubnieuws no.4 van januari 1983 onder meer het volgende: "Zoals verondersteld mag worden is het bekend dat door de verbouwing c.q. uitbreiding van de bestuurskamer, zoveel ruimte aan het restaurant is onttrokken, dat dit voor het gewoonlijk aanwezige aantal bezoekers aan onze Kienavond, veel te klein is geworden. Helaas was het ruimte - probleem niet vóór de Kienavond in december j.l. op te lossen, mede in verband met een gewijzigd karakter dat wij van plan zijn in het jaren oude pa troon van deze avond in te voeren. Omdat echter inmiddels de trouwe schenkers van prijzen zich hadden aangemeld en ook van de zijde van de vaste clubavondbezoekers was aangedrongen op het doorgaan van de kienavond, zij het dan voor minder aanwezigen, besloot de commissie, behalve de trouwe vrijdagavondgasten verder alléén de commissieleden en nog enkele werkers voor Ajax uit te nodigen. En dit geschiedde, in verband met de nog nauwelijks beschikbare tijd mondeling respectievelijk telefonisch. Het is een fijne avond geworden dacht ik, met naast één rondje kienen en later op de de avond een tombola, muziek (levende),zang, dans een heerlijk hapje en veel prettige mensen.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 103