93 TOTO - EN LOTTO - COMMISSIE. Op 1 juli 1982 bestond de commissie uit de leden G.J.Hulscher; F.C.Molema; J.SIauerhof en C.W. F.'Timman. Veelal was Mevrouw Slauerhof aanwezig om de heren te assisteren. In de tot dusverre gevolgde werkwijze werd geen wijziging gebracht. Elke vrijdagavond zijn de heren en meestal ook mevrouw Slauerhof vroegtijdig in de be neden - bestuurskamer aanwezig voor de in ontvangstname en het controleren van de for mulieren alvorens ze te stempelen. Wanneer alle inleveraars zijn geweest moeten nog de door de Bond voorgeschreven admi nistratieve handelingen worden verricht en als is vastgesteld dat de zaak ook financieel klopt moeten de formulieren nog worden weggebracht naar het kantoor van de afdeling Amsterdam van de K.N.V.B. in de Emmalaan. Uit het financieel verslag van de penningmeester de heer Bartels zult u op de jaarvergade ring van de ledenraad en of op de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering wel vernemen hoe groot het bedrag is dat door toedoen van de deelnemers aan de toto en of lotto en de heren van de commissie in de kas van Ajax is terecht gekomen. Namens het bestuur worden de commissieleden alsmede mevrouw Slauerhof hartelijk dank gezegd voor hun inzet om het voor Ajax bestemde gedeelte van de inleg zo hoog mogelijk te doen zijn. CLUBAVOND - COMMISSIE. Op 1 juli 1982 bestond deze commissie uit de volgende leden M. Lindeman -voorzitter; E.W.Bormann - secretaris en C.A.Welling - penningmeester. Deze drie heren kwamen in de bestuursvergadering van 24 augustus 1982 mededelen dat nog moest worden voorzien in de vacature ontstaan door het overlijden van Karei van Mourik. Er hadden zich 2 kandidaten gemeld en de heren weten eigenlijk niet wie van de twee de meest geschikte is. Het voorstel van het bestuur om de beide kandidaten in de commissie op te nemen werd door de heren met beide handen aangegrepen. De twee nieuwe leden zijn de heren P.J.Mendes en J.A.Schouwenburg.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 101