92 Accountant Drs.J.C.Burggraaff en zijn assistent de heer Van der Kerkhof; Vier bestuursleden, de heer Neefjes was verhinderd; De administrateur, de heer G.M.Holsheimer. Van de financiële commissie waren aanwezig de leden D.Keijzer, Drs.L.M.van Wijk en plaatsvervangend lid de heer H.J.W.Pil. De heer Lambregts was verhinderd maar had enige punten uit het concept - rapport tele fonisch besproken met de heer Van Wijk. Doordat de financiële administratie was overgebracht op een computer was vergelijking van sommige posten met het vorig jaar niet geheel mogelijk, omdat op de computer een verdere uitsplitsing had plaatsgevonden. Na het vertrek van de heren Burggraaff en Van der Kerkhof werd door het bestuur nog enige financiële zaken met de heren besproken en tevens werd de begroting voor het boekjaar 1982 - 1983 besproken en goedgekeurd met een exploitatie - saldo van "nihil". ENQUETE - COMMISSIE. Volgens het bepaalde in artikel 19 van het Huishoudelijk Reglement dient deze commis sie te bestaan uit een voorzitter, een secretaris en een lid. Als zodanig treden respectievelijk op a. de secretaris van de vereniging; b. de secretaris van de commissie jeugdvoetbal en c. de secretaris van de commissie amateur seniores voetbal. In verband met het vorenstaande bestond de commissie in het afgelopen verenigingsjaar wederom uit de heren J.H.Westrik -voorzitter; A.R.Been - secretaris en W.F.Schoevaart - lid. In het afgelopen verenigingsjaar bleef de commissie weer een zogenaamde "slapende'' commissie. Dit werd veroorzaakt doordat de heer Been ten nauwste is betrokken bij het aannemen van nieuwe jeugdleden en de heer Schoevaart is ten nauwste betrokken bij het aannemen van amateur seniores leden, waardoor het door de leden van de commissie niet nodig werd geacht deze leden ook nog eens voor de enquête commissie te laten verschijnen. Het aannemen van nieuwe ondersteunende leden blijft veelal beperkt tot bekenden van werkende - of ondersteunende leden, zodat er volgens de commissie geen aanleiding bestaat om hiervoor in vergadering bijeen te komen.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1983 | | pagina 100