3 Zaterdagmorgen 7 november 1981 werden in de bestuurskamer de leden, waarvan de meesten waren vergezeld door hun echtgenote's, gehuldigd die in kalenderjaar 1981 25, 40, 50, 60 en 70 jaar lid van de vereniging waren. Het bestuur ontving de volgende leden: 25 jaar lid J.Bonsen, R.Grootenboer, A.Pronk en J.D.de Vries; 40 jaar lid J.P.Asbeek Brusse, A.M.Hordijk, H.J.W.Pil en L.Sacksioni; 50 jaar lid M.Bremer, H.N.Dade en J.Schelvis; 60 jaar lid J.Koomen en J.C.Takes 70 jaar lid J.de Boer Sr. In het bijzijn van het voltallige bestuur sprak voorzitter Harmsen de jubilarissen toe met steeds als inleiding een resumé van hun staat van dienst en besloten met het overhandigen van hun onderscheiding. Een bijzonder woord van hulde richtte hij tot de heer J.de Boer Sr., hem daarbij als persoonlijk geschenk een Dubbel - sculptuur van Wim Kuyl overhan digende. De heer de Boer bedankte hem met enige welgemeende woorden. De aanwezigen brachten hierna een bezoek aan de, na de verbouwing, schitterende kleedkamers en verdere outillage. Veel aandacht en waardering was er voor het klaar zijnde gedeelte van de foto - galerij die door de heer M.J.W.Middendorp met behulp van de foto graaf Henk Becker wordt ingericht. De bedoeling is dat behalve foto's van de bestuursleden sinds 18 maart 1900 ook foto s zullen worden opgehangen van alle Ajax - spelers, die in het Nederlandse elftal hebben ge speeld. Met een drankje en een hapje bleef het gezelschap nog enige tijd bijeen alvorens de bijeen komst door voorzitter Harmsen werd gesloten. De heer Mud legde de gebeurtenis fotogra fisch vast. In de loop van het kalenderjaar 1982 zal het voor onderstaande leden 25, 40, 50, 60 of 70 jaar geleden zijn dat zij als lid bij Ajax werden aangenomen. 25 jaar lid A.P.van Ham, B.Muller, R.E.Rein, H.G.A.Timman en L.M.van Wijk; 40 jaar lid A.R.Been, J.C.van Dijk en A.H.Spanjaard; 50 jaar lid A.Brandsteder, G.Fischer, J.H.Potharst en J.H.de Sterke, 60 jaar lid W.Addicks, L.P.F.Koppen en R.de Wit; 70 jaar lid F.W.Höhle. Vorenstaande leden met hun echtgenote's zullen door het bestuur gewoontegetrouw op een zaterdagochtend in november 1982 in de bestuurskamer worden ontvangen om aldaar tijdens een gezellig samenzijn hun onderscheiding in ontvangst te willen komen nemen. De leden die in 1982 langer dan 25 jaar werkend lid van de vereniging waren ontvingen van het comité "Bordjesclub", bestaande uit de leden W.F.Volkers, J.de Boer Sr., W. F.C. Bruijnesteijn, G.Fischer en M.J.W.Middendorp een circulaire waarin ze werden uitgenodigd om donderdag 18 maart 1982 ter gelegenheid van het 82 - jarig bestaan van Ajax aanwe zig te willen zijn in het Restaurant van de Edenhal aan de Kruislaan Radioweg, waar de 37ste reünie van de "Bordjesclub" zou worden gehouden, deze keer ter viering van het 82 - jarig bestaan van Ajax.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 9