88 heer Nolet, zeer hartelijk dank voor het vele werk door hun verricht om de geblesseerde spelers in hun eigen belang, maar zeer zeker ook in het belang van Ajax, weer zo spoedig mogelijk speelklaar te krijgen. Bovendien dank voor de prettige samenwerking. Onze dank gaat ook uit naar de heren Koster en Koppelaar die elk op hun eigen terrein werkten om de spelers zo fit mogelijk te houden. Tot slot willen we even vermelden, dat in de loop van het jaar 1982, van de Direkteur van het Gewestelijk Arbeidsbureau een ontslagvergunning werd ontvangen voor de heer B.Haarms. RECLAME. Het afsluiten van contracten voor het maken van reclame in ons stadion heeft het be stuur in handen gelegd van het bureau Inter Football, maar uiteraard ligt de eindbeslissing bij het bestuur. VERPACHTINGEN. Pachter van de buffetten in ons stadion was wederom De Vecht B.V., een dochtermaat schappij van Heineken. In de loop van het verenigingsjaar heeft het bestuur enige besprekingen gehad met de heren van Heineken en De Vecht B.V. om te trachten tot een meer bevredigende exploi tatie te komen. De heer Kamlag bleef de exploitant van de kantine in-het-Jeogéfrefne op Voorland. Het contract met de Reclamestudio A.K.A. het maken van reclame via onze geluids installatie onderging alleen een wijziging ten aanzien van het daarvoor te ontvangen be drag. Voor het maken van reclame via het electronisch scorebord hebben we een contract met Stodel Beets B.V. Betreffende de ontvangsten uit vorenstaande verpachtingen zult u wel op de hoogte worden gesteld via het financieel verslag van penningmeester de heer Bartels. VERZEKERINGEN. Aan de hand van het taxatierapport van 12 november 1980 uitgebracht door het Make laarskantoor J.Rappange, is rekening gehouden met de tegenwoordige bouwprijzen; De herwaarde is berekend op een bedrag Ongedekte schadeverzekering 25 procent van f 27.808.000,- zijnde f 6.952.000,- ver hoogd met f 6.250,- als premier - risque bij braakschade. groot roerende zaken meubilair, inventaris inhoud prijzenkast alleen risico brand ongetaxeerd: opruimingskosten na een schade op premier - risque basis f 25.216.000,- f 992.000,- f 1.000.000,- f 600.000,- Totaal Jeugdhome f 27.808.000, f 900.000,-

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 94