87 Het terreinpersoneel werd daarom met een man versterkt door per 1 december 1981 als terreinknecht in dienst te nemen de heer M.Wildeboer. Voor het onderhoud van onze velden hebben we nu in Vaste dienst: P.C.Bosman voor man M.Wildeboer en C.Huybregtse, die echter in januari 1983 in militaire dienst moet. Als de mij bereikte berichten juist zijn heeft het in eigen onderhoud nemen van onze vel den, tot een besparing van uitgaven geleid. CONCIERGE - ECHTPAAR. Het bij ons in dienst zijnde echtpaar Lubbers nam per 14 februari 1981 ontslag. Met in gang van diezelfde maand werd als nieuw conciërge - echtpaar aangesteld de heer en me vrouw van Ingen. Op hun verzoek werd de conciërge - woning opgeknapt. TRAINERS, MEDISCHE STAF, FYSIOTHERAPEUT, MASSEUR en E.H.B.O. Op 1 juli 1981 waren de volgende personen bij ons in dienst: Trainer - coach 1e elftal. Assistent van de heer K.Linder. Trainer Ajax 2 en de juniores A 1 Trainer van de juniores A 2, B 1 en 2. Trainer van de overige juniores elftallen, bij de juniores D en E geassisteerd door de heer J.Kooistra. Trainer van de drie amateur - seniores - elftallen. Fysiotherapeut. Masseur bij de A - selectie, de E.H.B.O. - hulp op al onze velden gaat via de E.H.B.O. - omroepcentrale onder leiding van me vrouw Omlo - Gravenmaker. De loop - en springtechniek was in handen van de heer C.M.Koppelaar. Van vorengenoemde heren waren de heren Under, de Mos, C.Groot en Nolet bij ons in volledige dienst. De andere werken op part - time - basis. Het medisch team stond wederom onder leiding van onze clubarts J.H.M.Rolink. Voor keuringen vóór de aanvang van het seizoen 1981 - 1982; het maken van foto's van opge lopen blessures en het geven van medische adviezen kon altijd een beroep worden ge daan op de Chirurgen Dr.G.Groot en Dr.H.W.Dicke. Het aantal blessures was in het seizoen 1981 - 1982 minder dan in het seizoen 1980 1981. Gelukkig slaagden vorengenoemde heren er bijna steeds in de geblesseerde spelers weer spoedig, maar niettemin op medisch verantwoorde wijze, weer speelklaar te krij gen en ze weer ter beschikking te stellen aan de heren trainers. Het bestuur hield een paar besprekingen met enige heren van de medische staf om tot een betere samenwerking en communicatie te komen. In het afgelopen seizoen liep geruime tijd stage bij ons Dr.O.Stibbe. Namens het bestuur zeggen we de leden van de Medische Staf, met inbegrip van de K.Linder A.de Mos J.M.van Wijk D.W.de Groot C.Groot J.Gieltjes R.P.Nolet R. Koster E.H.B.O.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 93