86 aan de administratie de adressen van de belangenverenigingen wil opgeven, hetgeen deze zal doen. De heer van Minden vraagt of het uitlenen van contractspelers geld oplevert. De heer Harmsen antwoordt dat dit inderdaad het geval is. De bedragen kunnen variëren van f 1.000,- tot f 5.000,- per maand waarbij dan nog rekening moet worden gehouden dat de uitgeleende speler niet meer op onze loonlijst voorkomt. De heer Snijder bedankt het bestuur voor de toestemming om van het hoofdveld ge bruik te mogen maken ten behoeve van een wedstrijd tussen gemeenteraadsleden en ambt enaren van het stadhuis. Als dank namens het gemeentebestuur en de ambtenaren wordt een presentje aan de bestuursleden overhandigd. 12. Sluiting. Voorzitter Harmsen benadrukt nogmaals de financieel zorgelijke toestand waar terdege rekening mee moet worden gehouden. Hij spreekt de hoop uit meer toeschouwers op de tribune te krijgen en dat het gedrag van een aantal F - side supporters zal verbeteren. Zijns inziens treden de scheidsrechters momenteel niet streng genoeg op tegen het te harde spel. Ajax is bezig met de opbouw van een een elftal en we zullen heus nog wel eens op ons gezicht vallen, maar ons beleid blijft gericht op Europees voetbal. Tot slot bedankt de voorzitter de aanwezigen voor hun komst en sluit de vergadering. PERSONEEL. Tijdens het afgelopen verenigingsjaar kwam zowel in het administratieve - als in het ter- reinpersoneel één wijziging. ADMINISTRATIE. Tijdens het afgelopen verenigingsjaar nam Mej. J.E.Konings ontslag per 1 september 1981. Met ingang van dezelfde datum werd als typiste, receptioniste en telefoniste aangenomen Mej.S.Mol. Het ere - lid de heer W.F.C.Bruijnesteijn, was bijna iedere middag en tijdens de vacan- tieperiode zonodig hele dagen op de Administratie aanwezig voor het verlenen van as sistentie bij de werkzaamheden. In de periode dat het verzenden van diploma's en afgifte van seizoenkaarten veel extra werk met zich meebrengt was het lid van verdienste de heer F.C.Molema, zoals altijd, weer bereid zich hiervoor in te zetten. Een woord van lof voor beide heren en dank aan het gehele administratieve personeel mag hier zeker niet ontbreken. TERREINPERSONEEL. Tengevolge van klachten betreffende het onderhoud vooral over het hoofdveld van de Dienst voor de Sport had het bestuur besloten het contract met de Dienst per 1 januari 1982 op te zeggen en het onderhoud vanaf die datum door eigen personeel te laten verrichten, onder toezicht van de heer H.J.W.Pil.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 92