83 Leden van verdienste G.P.Keizer en F.Kubin; Werkende leden A.K.Hofman, P.H.Petersen, J.L.G.Stam, J.H.Sweering en B.Tak; Ondersteunende leden F.van Hazendonk, J.Koek, W.Parré, W.J.Soeting, A.Prins, W.van Beek, J.Gilbers, W.F.v.d.Burg en P.A.Wendt. Met enige ogenblikken van stilte worden deze leden staande herdacht. 3. Ingekomen stukken. De secretaris deelt mede, dat van de leden J.de Boer Sr., H.N.Dade, A.G.H.van Genderen, K,W.van Mourik, J.van Praag, H.A.Smit, J.H.de Sterke, C.W.F.Timman en W.F.Volkers bericht van verhindering is ontvangen. 4. Vaststelling van de notulen van de jaarvergadering van 11 september 1980, gepubli ceerd in het Ajax - Nieuws no. 3 van november 1980. Voorzitter Harmsen vraagt of iemand op - of aanmerkingen heeft op deze notulen. Aan gezien dit niet het geval blijkt te zijn worden de notulen ongewijzigd door hem vastge steld. 5. Verkiezing 10 leden voor de ledenraad. Aftredend zijn de heren: A.Boerkoel, M.Caransa, G.Fischer, Mr.N.J.Gianotten, M.J.W.Middendorp, H.J.W.Pil, H.A.Smit en Drs.L.M.van Wijk. Bovendien dient te worden voorzien in de vacatures ontstaan door het overlijden van de heer P.H.Petersen en het tussentijds bedanken van de heer A.W.van Dijk. Het lid gekozen in de vacature P.H.Petersen is aftredend in 1982 en het lid geko zen in de vacature van de heer A.W.van Dijk is aftredend in 1983. Voorzitter Harmsen vraagt of de ere - leden A.Kraan, H.G.A.Timman en R.P.J.Vunde- rink het stembureau willen vormen. De heren zijn hiertoe bereid. Alvorens de stembiljetten te doen uitreiken wil hij de volgende toelichting geven. Alleen de volstrekte meerderheid van stemmen beslist. De ingeleverde stembiljetten zijn alleen geldig indien hierop 10 namen zijn aangekruist. Indien bij de stemming voor de 8 periodieke vacatures meerdere kandidaten de volstrekte meerderheid hebben verkre gen, zijn zij benoemd, die het hoogste aantal uitgebrachte geldige stemmen hebben verkregen. Is alsdan op twee of meer personen een gelijk aantal stemmen uitgebracht, dan vindt, zo nodig, tussen hen een herstemming plaats. De daarop volgende plaats is bestemd voor het bedanken van de heer A.W.van Dijk. De gekozene dient af te treden in 1983. De daar weer op volgende plaats is bestemd voor de ontstane vacature door het overlijden van de heer P.H.Petersen. De gekozene dient af te treden in 1982. Door de leden zijn de volgende leden kandidaat gesteld: Naam: geb.: lid sinds: voorgesteld door: T.Bogaard 4-5-46 1962 A.R.Been en G.Fischer G.H.Couton 6-5-24 1938 Ph.v.d.Stam en J.H.de Sterke, H.P.J.Henrichs 3-6-54 1964 A.Kraan en W.F.Schoevaart,

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 89