82 Hieronder treft u een verslag aan van de Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering. Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering, gehouden op 10 september 1981, in het Ajax - restaurant. 1. Opening. Voorzitter Harmsen heet om kwart over acht de ere - leden, de leden van verdienste, de werkende - en ondersteunende leden van harte welkom. Hij deelt mede, dat er 80 stemgerechtigde leden en 13 ondersteunende leden aanwezig zijn. Hij memoreert dat we in het afgelopen seizoen geen kampioen van Nederland zijn geworden, maar wel voor de vierde achtereenvolgende maal de KNVB - bekerfinale hebben gehaald. Het is een seizoen geweest met veel blessures, desondanks spelen we dit seizoen wederom Europees voetbal en in de competitie zijn we op de tweede plaats geëindigd. In de twee de helft van de competitie hebben we zelfs 3 punten meer behaald dan kampioen A.Z/67. Voor het nu lopende seizoen verwacht hij een interessante competitie. De eerste thuis wedstrijden hebben een stijging te zien gegeven van het aantal toeschouwers. Voor Ajax blijft het noodzakelijk Europees voetbal te spelen. Door het aanbrengen van nieuwe hekken lijkt ons stadion momenteel meer op een vesting dan op een voetbalterrein. In samenwerking met C.R.M. en B.B.I. is de zogenaamde gezinstribune tot stand gekomen en na een matig begin is de publieke belangstelling voor deze tribune goed op gang geko men. De toegangsprijs voor Vak M op de Reijnoldstribune is sterk verlaagd, waardoor de belangstelling voor dit vak enorm is toegenomen. Vóór de gezinstribune zijn tevens plaatsen beschikbaar gekomen voor een aantal invaliden, waarmee voldaan is aan hei: ver zoek van de heer Tholen, dat deze in de vorige Ledenvergadering heeft gedaan. Er is con tact met de politie en de spelersgroep over de F - side supporters. 2. Huldiging van de kampioenselftallen. Voorzitter Harmsen deelt mede, dat van de 7 jeugdelftallen er 4 kampioen zijn gewor den en vraagt of de begeleiders van de betrokken elftallen even naar voren willen komen. Dit zijn: Juniores A 1 - de heer C.C.Harms; Juniores B 1 - de heer C.A.van Eijden; Juniores B 2 - de heer H.K.van Teunenbroek; Juniores C 1 - de heer J.A.van Eijden. De voorzitter zegt dat naar zijn mening de Juniores A 1 kampioen van Nederland zou den zijn geworden als dit elftal niet zoveel spelers voor het 1e elftal had moeten afstaan. Gelet op de kwaliteit van onze jeugdspelers behoeven we ons voor de toekomst weinig zorgen te maken. Hij bedankt de begeleiders voor hun inzet, feliciteert hen met het behaalde succes en overhandigt de kampioensvaantjes. Alvorens punt 3 van de Agenda aan de orde te stellen zal hij eerst de leden herdenken, die ons in het afgelopen jaar zijn ontvallen. Dit zijn:

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 88