81 Hij kreeg deze Koninklijke onderscheiding voor zijn zeer intensieve en langdurige (35 jaar) inzet bij de zo belangrijke ontwikkeling van het internationale luchtvrachtverkeer op Schiphol. Namens het bestuur zeggen wij de leden van de commissie, in het bijzonder Hoofdre dacteur M.J.W.Middendorp, hartelijk dank voor hun inspanning, dat de leden ook weer in het afgelopen verenigingsjaar het Ajax - Nieuws in hun bus kregen. Ook woorden van dank aan fotograaf de heer Mud en de heer W.Steenbergen Jr., van Drukkerij Grafica. CONTROLE - COMMISSIE. De commissie bestond in het afgelopen verenigingsjaar uit de navolgende heren: W.Brouwer, G.Couton, G.Dermout, J.M.Jansen, H.B.Lauer, J.J. Ledegang, voorzitter R.Ojevaar, J.J.Portengen, W.H. Rossen, C.Snijder, P.H.v.d.Stam, secretaris J.H.de Sterke, W.Wassenaar. In de loop van het jaar werd de commissie nog versterkt door toetreding van de heer de heer H.J.Teunissen. Bij brief van 9 juni 1982 deelde de heer W.H.Rossen, wegens ziekte van de heer van der Stam tijdelijk secretaris, mede, dat met ingang van het seizoen 1982 - 1983 de commis sie wordt uitgebreid met de heren M.F.Bakker en A.G.Speijdel. Reeds meerdere keren en ook nu weer willen we mededelen, dat de taak die de leden van de commissie, geheel vrijwillig om Ajax te dienen, op hun schouders nemen misschien niet zo spectaculair is maar meestal ook niet zo prettig., voornamelijk doordat onze ei gen leden nu niet bepaald direct bereid zijn de door de heren gegeven aanwijzigingen op te volgen. Bedenkt u toch dat de heren die aanwijzigingen niet geven voor eigen glorie, maar uitsluitend en alleen om te trachten alles op het complex rimpelloos te laten ver lopen in 't belang van Ajax. We doen nogmaals een beroep op uw medewerking, werkt allen mede Namens het bestuur worden de commissieleden hartelijk dank gebracht voor de wijze waarop zij hun ondankbare taak blijven vervullen. VERGADERINGEN. In het afgelopen verenigingsjaar werden 4 vergaderingen van de ledenraad gehouden, waar over in het hoofdstuk Ledenraad reeds verslag is gegeven.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 87