79 De eerste clubavond in het verenigingsjaar 1982 - 1983 zal worden gehouden op vrijdag 20 augustus 1982. Op zaterdag 13 februari 1982 organiseerde de vrienden van Ajax De Meerkoeten voor de negende keer in successie het jaarlijkse Carnavalsfeest in het Ajax - Restaurant. Het bestuur van de Meerkoeten bestaat voornamelijk uit Ajaxleden. Behalve de bekende Twee Pinten waren het vooral Het Hamilton Kwartet en zeker ook de Boerenkapel De Krutjesblaozers die voor uitstekende carnaval - schla gers zorgden, waarop niet alleen gedanst kon worden, maar waardoor ook de vele polo naises een spektakel werden. Ook het show - element werd voortreffelijk door de boe renkapel verzorgd. Dan was er onze Raad van Elf dit keer onder leiding van Prins Bob 1 met assisten tie van zijn adjudant, die door hun enthousiasme het feest dêt accent gaven wat het ver diende, namelijk een carnavalsavond van jolijt en gezelligheid. Nadat in het verleden de heren J.van Praag, A.Kraan, J.H.Westrik en B.Haarms tot Rid der van de Meerkoeten waren geslagen was het deze avond de heer J.Asbeek Brusse die tot Ridder werd benoemd. Vrienden van Ajax en Raad van Elf, bedankt voor uw voortreffelijke organisatie van deze enorme avond. Ontleend uit het verslag van de heer A.Kraan, bezoeker van alle negen avonden). Namens het bestuur hartelijk dank aan de leden en hun helpers van de actieve clubavond commissie, die gedurende het gehele jaar met veel inzet tracht om Ajacieden op vrijdag avond een ontspannen avond te bezorgen. TERREIN - en ONDERHOUDSCOMMISSIE. Op 1 juli 1981 bestond deze commissie uit de heren H.J.W.Pil; J.D.Sebus; J.L.Staneke en L.F.Bartels als voorzitter. Omstreeks half oktober verliet de heer Staneke de commissie en de overige leden vonden aanvulling niet nodig. Omdat per 1 januari 1982 het contract met de Dienst voor de Sport voor het onderhoud van onze velden werd beëindigd en ter besparing van kosten het onderhoud van de velden in eigen beheer werd genomen, werd de heer Pil bereid gevonden het nodige toezicht hier op te houden. De heren hadden ook besprekingen en toezicht betreffende het plaatsen van nieuwe hekken om het veld, de gezinstribune en wijzigingen op de staantribunes en een goede afscherming om het overlopen tegen te gaan. In verband met de verbouwing van het ere - terras en de bestuurskamer is er steeds weei voldoende werk aan de winkel voor de heren, ook de aanleg van een TV - circuit vergt weer tijd van de heren.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 85