78 De viswedstrijd zelf speelde zich af in Langereis. Aan de waterkant kreeg iedere deelne mer een hengel, snoer en wormen om de kansen zoveel mogelijk gelijk te doen zijn. De visomstandigheden waren niet optimaal. Het was droog, dat wel, maar er stond veel wind en de omstandigheden waren zo, dat óp de wind moest worden gevist, maar de vangst viel niet tegen, 131 stuks. Na de tweede ronde konden de deelnemers zich te goed doen aan allerlei lekkernijen, keurig uitgestald op een gedekte schraagtafel, midden op een brug; een kostelijk gezicht. Na de vierde ronde koffiepauze, wederom in Oude Niedorp, gevolgd door nog twee ron den vissen in Langereis. De terugreis verliep volgens schema en waren de heren dus om 16.00 uur terug op het Ajax - stadion. Tot besluit van deze visdag waren de deelnemers met hun dames om streeks 18.30 uur aanwezig in het Restaurant van de Edenhal. Directie Sjaak Swart en Bram Haverkamp. Allereerst was er een gezellig borreluurtje waarna plaats werd genomen aan de keurig ge dekte tafels. Ook ditmaal ontbraken de vaasjes met orchideën voor de dames niet, deze keer verzorgd door de heer Ojevaar. Het diner was een groot succes met er tussendoor een dansje op de muziek van de Lion Combo o.l.v. Henk de Leeuw. Het optreden van Jacqueline Zoutberg oogste veel suc ces en natuurlijk kwam ook nu weer Tante Leen achter de microfoon voor een grandi oos optreden. De prijsuitreiking was eigenlijk een beetje storend omdat deze zeer veel tijd vergt, bij 34 deelnemers. Prijswinnaars: 1e prijs met 22 vissen Jan Hoopman, slemielenprijs Henk Stam - 0 vissen; grootste baars: Cor Pavort 28 cm. Het totaal aantal gevangen vissen: 312 stuks, dat pre cies was geraden door Joop Minderhoud. Op 26 november 1981 werd er een clubavond met dames gehouden. Met een bezoek van Sint Nicolaas en zwarte Piet waarbij bleek dat de Sint goed op de hoogte was van het Ajax - gebeuren. De jaarlijkse Kienavond, georganiseerd door de Clubavondcommissie, werd gehouden op vrijdag 18 december 1981. De opkomst was minder groot dan andere jaren, waar schijnlijk ten gevolge van de bar slechte weersomstandigheden, namelijk vorst, mist en gladheid. De gebruikelijke mooie prijzen waren er wel, als steeds weer veelal ter beschik king gesteld door leden, waarvoor dank. Vrijdag 9 april 1982 Goede Vrijdag wederom een avond met dames voor de gebrui kelijke eieravond. De commissie had op vrijdag 16 april 1982 een klaverjaswedstrijd georganiseerd tegen de Ontspanningscommissie, die door laatstgenoemde werd gewonnen. In 't volgend sei zoen komt de revanche. Nieuw was ook de Wijnavond, die vrijdag 14 mei 1982 werd gehouden in samenwerking met B.V. De Vecht, waar de gehele avond gratis wijn kon worden gedronken, bovendien waren er hapjes en allerlei soorten kaas. Ook de dames waren van harte welkom. Deze avond werd beschouwd als de officieuse sluitingsavond. De laatste clubavond in het afgelopen verenigingsjaar werd gehouden op vrijdag 11 jufi 1982.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 84