77 Als alle inleveraars zijn geweest moeten nog de door de K.N.V.B. voorgeschreven admi nistratieve handelingen worden verricht en wanneer dan ook nog is vastgesteld dat finan cieel alles klopt moeten de formulieren nog worden weggebracht naar het kantoor van de K.N.V.B. afdeling Amsterdam in de Emmalaan. Uit het financieel verslag van penningmeester Bartels zult u op de jaarvergadering van de ledenraad en of op de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering wel vernemen hoe groot het bedrag is dat door de deelnemers aan de toto en of lotto en de activiteiten van de commissie in de kas van Ajax is terrecht gekomen. Namens het bestuur worden de heren en Mevrouw Slauerhof hartelijk dank gezegd voor de inzet om het voor Ajax bestemde gedeelte van de inleg zo hoog mogelijk te doen zijn. CLUBAVOND - COMMISSIE. Op 1 juli 1981 bestond deze commissie uit de volgende leden: K.W.van Mourik, voorzitter; E.W.Bormann; M. Lindeman en C.A.Welling. De commissie leed een zeer groot verlies door het zeer onverwachte overlijden van Ka- rel van Mourik, sinds 1957 lid van de commissie; later volgde hij de heer Cor la Fleur op als voorzitter. Zonder de andere leden te kort te doen kan gesteld worden dat van Mourik de stuwende kracht in de commissie was, waarbij wordt gedacht aan de clubavonden met dames, de visdag, de Sint Nicolaasviering en de Kienavond. De drie overblijvende leden stelden het bestuur voor om met aanvulling van de commis sie te wachten tot de eerste clubavond in het nieuwe verenigingsjaar, omdat de grote evenementen die door de commissie worden georganiseerd reeds achter de rug waren. De 1e clubavond werd vrijdag 14 augustus 1981 gehouden. De commissie kwam daarna met een nieuwigheidje door aan alle leden en donateurs een circulaire toe te sturen waarin ter kennis werd gebracht, dat vrijdag 2 oktober 1981 een zogenaamde kennismaking - avond werd gehouden waarbij ook de dames van harte wel kom waren, en dat het Lion Combo de muziek zou verzorgen. De reactie op deze circulaire viel wel enigszins tegen, maar er was wel een prima sfeer tijdens deze avond. De traditionele visdag werd in het afgelopen verenigingsjaar gehouden op zondag 11 oktober 1981 te Nieuwe Niedorp. De start was 's morgens 7.00 uur vanaf het Ajax - stadion en in tegenstelling met voor gaande jaren werd er gereisd met een bus van Oostenrijk B.V. met een prima chauffeur achter het stuur. De eerste stop was, in de vroege ochtend, in Oude Niedorp voor het nuttigen van kren tenbrood met koffie in Café - Restaurant Het Wapen van Nederland

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 83