76 Namens het bestuur woorden van dank aan de leden van de commissie voor de verrichte werkzaamheden en de prettige samenwerking in het afgelopen verenigingsjaar. ENQUETE - COMMISSIE. Volgens het bepaalde in artikel 19 van het Huishoudelijk Reglement dient deze commis sie te bestaan uit een voorzitter, een secretaris en een lid. Als zodanig treden respectievelijk op: a. de secretaris van de vereniging; b. de secretaris van de commissie jeugdvoetbal en c. de secretaris van de commissie amateur seniores voetbal. In verband met het vorenstaande bestond de commissie ook in het afgelopen verenigings jaar weer uit de heren: J.H.Westrik, voorzitter; A.R.Been, secretaris en W.F.Schoevaart, lid. Ook in het afgelopen verenigingsjaar bleef de commissie een zogenaamde slapende commissie. Dit werd veroorzaakt doordat de heer Been ten nauwste betrokken is bij het aannemen van jeugdleden en de heer Schoevaart bij het aannemen van amateur seniores leden, zo dat het door de commissie niet nodig werd geacht deze nieuwe leden ook nog voor de commissie te laten verschijnen. Het aannemen van nieuwe ondersteunende leden blijft veelal beperkt tot bekenden van werkende - of ondersteunende leden, zodat er volgens de commissie geen aanleiding be stond om hiervoor in vergadering bijeen te komen. TOTO - EN LOTTO - COMMISSIE. Op 1 juli 1981 bestond de commissie uit de leden: G.J.Hulscher; F.C.Molema; J.SIauerhof en C.W. F.Timman. Zonodig was Mevr.Slauerhof altijd bereid de commissie te assisteren. De heer F.C.Molema was in het afgelopen verenigingsjaar 25 jaar lid van de commissie. Als blijk van waardering ontving hij van het bestuur een cadeaubon. In de tot dusverre gevolgde werkwijze werd geen wijziging gebracht. Wel werd door de Bond het zegelen van de formulieren gewijzigd door het gebruik van een machine. leder vrijdagavond zijn de heren en eventueel Mevr.Slauerhof vroegtijdig in de bestuurs kamer aanwezig voor de in ontvangstname van de formulieren het controleren daarvan en ze door de machine af te stempelen.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 82