75 FINANCIËLE COMMISSIE. Op 1 juli 1981 bestond de commissie uit de leden, J.A.Bouwens, voorzitter; Ir.J.Lambregts en Drs.L.M.van Wijk. en plaatsvervangend lid de heer A.W.van Dijk. In de Algemene Ledenvergadering, gehouden op 10 september 1981, was punt 6 van de Agenda: Verkiezing van 3 leden van de financiële commissie. De heer A.J.Bouwens had zich niet herkiesbaar gesteld. Door de leden G.Fischer en M.J.W.Middendorp was kandidaat gesteld de heer D.Keijzer, die bij enige kandidaatstelling werd gekozen. De heer Bouwens werd door de voorzitter bedankt voor de bewezen diensten in de financiële commissie. Punt 7 van vorengenoemde vergadering was de verkiezing van een plaatsvervangend lid van de financiële commissie. De heer A.W.van Dijk was tussentijds afgetreden. Door de leden A.Kraan en M.J.W.Mid dendorp was voor deze functie kandidaat gesteld de heer H.J.W.Pil. Bij enige kandidaat stelling werd deze als nieuw plaatsvervangend lid van de commissie gekozen. Vanaf 11 september 1981 bestond de commissie, gelet op vorenstaande verkiezing, der halve uit de leden: D.Keijzer; Ir.J.Lambregts en Drs.L.M.van Wijk, voorzitter. Plaatsvervangend lid de heer H.J.W.Pil Maandagavond 24 augustus 1981 had een bespreking plaats over het door het Accoun tantskantoor Dijker Doornbos samengestelde financiële rapport over het boekjaar 1980 - 1981. Hierbij waren aanwezig: Accountant Drs.J.C.Burggraaff en zijn assistent de heer Van der Kerkhof; de vijf bestuursleden; Van de financiële commissie waren aanwezig de heren Ir.J.Lambregts en Drs.L.M.van Wijk. De administrateur, de heer G.M.Holsheimer. Na vertrek van de heren Burggraaff en Van der Kerkhof werd door het bestuur nog enige financiële zaken met de heren besproken en tevens de begroting voor het boekjaar 1981- 1982 doorgenomen en goedgekeurd. Op 25 maart 1982 had het voltallige bestuur en administrateur Holsheimer een bespre king met de heren Lambregts en van Wijk betreffende diverse financiële punten. In de Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering van 10 september 1981 werd door de heer van Wijk, namens de commissie, voorgesteld de penningmeester en de overige leden van het bestuur décharge te verlenen voor het gevoerde financiële beleid, hetgeen met alge mene stemmen geschiedde.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 81