74 hartelijk dank voor de organisatie van deze middag en tevens voor alle werkzaamheden, die door hun waren verricht, zoals de verkoop van souvenirs onder moeilijke omstandig heden, waarin het bestuur zal trachten verbetering te brengen. Voor deze activiteiten vanzelfsprekend ook dank. TECHNISCHE COMMISSIE. Op 1 juli 1981 was de samenstelling van deze commissie: Sub - commissie A. - betaald voetbal: A.J.van Eijden, voorzitter; J.Hordijk en A.Pronk, leden. Sub - commissie B. - jeugdvoetbal: J.Neefjes, voorzitter; C.C.Harms en H.A.Smit, leden. De commissie kwam in het afgelopen verenigingsjaar bijeen op 15 oktober en 1 decem ber 1981 en op 8 maart en 29 april 1982. In de jaarvergadering van de ledenraad, gehouden op 27 augustus 1981 werd door de heer J.Hordijk het volgende verslag over het seizoen 1980 - 1981 voorgelezen: Amsterdam, augustus 1981. Mijne heren, Het is de heren van de technische commissie en de bestuursvertegenwoordigers een genoe gen u hierbij verslag te doen over de werkzaamheden verricht in het afgelopen verenigings jaar. De commissie is zoveel mogelijk maandelijks bijeen geweest, waarbij echter in onderling overleg van deze regel werd afgeweken. De besprekingen werden dit verenigingsjaar voor het eerst gehouden zonder de aanwezigheid van de technische staf, hetgeen deze bespre kingen een nog openhartiger karakter gaf. Met name bij het doornemen van het spelerspotentieel heeft de commissie een duidelijk adviserende stem gehad. Hierbij zij nog vermeld dat de mening van de commissie over een kwam met die van de technische staf. Zoals ook in het vorige verslag is gesteld, is de communicatie wederom verbeterd, waar bij zich toch situaties hebben voorgedaan en ook in de toekomst zullen voordoen dat slechts informatie achteraf kan plaatsvinden o.a. het aantrekken van Kurt Linder Namens de commissie, Namens het bestuur, (w.g.) J.Hordijk en H.A.Smit. (w.g.) A.J.v.Eijden en J.Neefjes Bij de behandeling van punt 11 van de Agenda van de jaarvergadering van de ledenraad van 27 augustus 1981 werd besloten dat de commissie in het verenigingsjaar 1981 - 1982 in dezelfde samenstelling haar werk kon voortzetten.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 80