73 Vertrouwend dat deze neerslag van activiteiten over het afgelopen seizoen u voldoende inzicht heeft gegeven over het functioneren en haar plannen voor het seizoen 1982 - 1983 ziet de commissie een uitnodiging voor een gesprek met het bestuur op korte termijn te gemoet. Hoewel voorzitter Harmsen bij de presentatie van het boekje Ajax begeleidt de com missie reeds hartelijk dank heeft gezegd voor haar vele werkzaamheden, meen ik dat ook vanaf deze plaats nog wel eens woorden van dank aan de leden van deze commissie mogen worden gebracht. ONTSPANNINGSCOMMISSIE AJAX JEUGDVOETBAL. De secretaris van de commissie de heer AL.van Zoest deelde bij brief van 21 september 1981 mede, dat de commissie voor het seizoen 1981 - 1982 zou bestaan uit de heren: De heer H.Hak heeft de plaats ingenomen van de heer B.Raske, die door drukke werk zaamheden met geen mogelijkheid kans zag lid te blijven van de commissie. De commissie organiseerde op woensdagmiddag 2 december 1981 voor de jeugd D- en E - juniores alsmede enige andere werkelijk kleintjes een feestmiddag met films, clowns en uiteraard natuurlijk de komst van Sint Nicolaas met zijn knecht. De spelers Schoenaker, Wijnberg en Ziegler van de A - selectie gaven door hun komst blijk van hun belangstelling. Na vertoning van de films en het optreden van de clowns kwam dan toch het moment waarop de jeugdige aanwezigen hadden gewacht: De binnenkomst van Sint Nicolaas en zijn knecht. De Sint liet verschillende jongetjes bij zich komen om hen toe te spreken hetzij verma nend of lovend. Namens en in 't bijzijn van de Sint en zijn knecht deelde de commissie leden aan ieder vele geschenken uit, waarna de Sint en zijn knecht onder het gezang van Dag, Sinterklaasjevertrok. De middag werd traditiegetrouw besloten met een gezellig samenzijn in de bestuurska mer van de Sint, zijn knecht, de leden van de Ontspanningscommissie en de vele bege leiders van de jeugdelftallen, de meeste vergezeld door hun dames. De secretaris sloot de bijeenkomst en bracht de commissieleden, namens het bestuur, Hoogachtend, Namens de commissie (w.g.) J.Tielenburg. H.Braakman, A. L.van Zoest, H.P.J.Henrichs, D.Kloek H.Hak voorzitter; secretaris; penningmeester; leden.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 79