70 belastingaangelegenheden verzekeringszaken financieel economisch gebied. Ook de contacten met het Ministerie van Defensie werden verder geïntensiveerd, met name door de heer D.Karremans, die bij de desbetreffende garnizoenscommandanten en de Commissie Internationale Militaire Sportzaken C.I.M.S. uitstekende contacten heeft opgebouwd. Dit mag wel blijken uit de maximale medewerking met betrekking tot het vrijaf geven voor wedstrijden, tot het in gezamenlijk overleg bepalen van de oproep- datum vóór het vervullen van de militaire dienstplicht. Een greep uit de activiteiten seizoen 1981 - 1982. Na de vacantie hervatte de commissie haar werkzaamheden weer op 13 augustus 1981 Zoals te doen gebruikelijk, met het op langere termijn vaststellen van de werkkalender. Als vaste onderdelen werden geagendeerd de afstemmingsgesprekken met de jeugdcom missie en trainers, docenten studiebegeleiding en bestuursgedelegeerde. Tevens werden de data vastgesteld met betrekking tot de jaarlijks terugkerende werk zaamheden, zoals de interviews en het opstarten van de studiebegeleiding. Verder stelde de commissie zich ten doel, haar rapport Vijf jaar spelersbegeleiding in de loop van het seizoen te voltooien.Dat kwaliteit waarborg moest zijn is duidelijk, reden dat de com missie zich niet liet dwingen door tijd cq. datum. Al snel bleek een wekelijkse vergader frequentie dan ook gewenst. Een korte opsomming van enkele werkzaamheden. de dato 8 september 1981 vergadering met de jeugdcommissie en trainers, waarbij uiteenzetting van de taakverdeling en de te volgen werkwijze, plus de te maken werkafspraken centraal stond. Dit bleek dan ook wederom de basis te vormen voor een uitstekende samenwerking met de jeugdcommissie en trainers. de dato 24 september 1981 vergadering met de docenten van de studiebegeleiding. Afgesproken werd dat er een nauw contact met de vaste begeleider cq. commissie zal worden onderhouden. Dit om adequaat te kunnen reageren bij veelvuldig ver zuim, teruglopende schoolresultaten of omstandigheden welke ingrijpen gewenst maken. Deze werkvorm mag zeker als geslaagd worden beschouwd, hetgeen bleek uit de vele ad - hoe contacten met docenten alsmede het periodiek evaluatieoverleg, ge houden op 10 december 1981 en 25 februari 1982. de dato 28 september 1981 start interviews, dit betekende voor de vaste bege leiders een welhaast dagelijks aanwezig zijn op het Ajax - stadion. In een tijd spanne van zo'n twee weken werd deze klus geklaard en kwam de inventarisatie van de spelers, welke werden toegelaten tot de studiebegeleiding rond. De huis werkbegeleiding nam begin oktober 1981 een aanvang. de studie begeleiding gaf wat het aantal deelnemers betrof, wederom een duide lijke stijging en schommelde rond de veertig spelers. Daarnaast werd er aan een twaalftal spelers uit de betaalde sector enige vorm van begeleiding gegeven. Reden waarom ook dit jaar moest worden overgegaan tot de aanstelling van zes

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 76