69 met betrekking tot de werkwijze is voor het seizoen 1982 - 1983 een iets gewijzigde structuur gekozen. Alhoewel de werkwijze van het afgelopen seizoen met een vaste begeleider per spelersgroep als geslaagd mag worden aangemerkt, meent de commis sie bij nieuwe ontwikkelingen haar werkwijze daarop te moeten afstemmen. Begeleiding is en blijft een continu ontwikkelingsproces. Het waarborgen van de her kenbaarheid cq. aanspreekbaarheid van de commissie voor ouders, spelers, leiders en trainers is slechts een kwestie van goede afspraken welke aan het begin van ieder sei zoen kunnen en moeten worden gemaakt. Waar geen afspraken over te maken zijn is het opbouwen van een vertrouwensrelatie met een speler, dit is meer een kwestie van tijd. Reden dat binnen de commissie de behoefte bestaat om als vaste begeleidervan met name de B - juniores de overgang naar de A-juniores mee te maken. Deze indeling is niet absoluut en kan zonodig in het belang van de speler doorbroken worden. De taakverdeling met betrekking tot de spelersbegeleiding ziet er nu als volgt uit: de heer D.Karremans A-selectie; de heer I.Waas 2e elftal, plus algeheel coördinator; de heer T.Tielenburg A - juniores, de heer J.Tielenburg B - juniores, plus overhead - functie; de heer H.de Weers C - juniores D en E juniores Daar de heer J.Tielenburg naast zijn overhead - functie de begeleiding van de B - juniores op zich neemt, zal er het komende jaar, mede gelet op de inkrimping van de B en c juniores, een meer evenredige spreiding zijn. Met name de begeleider van de B - juniores heeft het afgelopen jaar onevenredig veel werk moeten verzetten. De commissie heeft het volste vertrouwen, dat de nieuwe structuur de kwaliteit van de spelersbegeleiding zeker ten goede zal komen. Contacten binnen buiten de vereniging. Intern. De als prima ervaren contacten met bestuur, bestuursgedelegeerde, elftal leiders en trai- nersstaf werden mede door de gehanteerde werkwijze van het afgelopen jaar verder ge optimaliseerd. Dat een enkele afspraak met de bestuursgedelegeerde wel eens de mist in ging, werd door de vele ad - hoe contacten, bijvoorbeeld die in de bestuurskamer, niet als een gemis ervaren. De S.B.C. bezint zich echter wel om de bestuursgedelegeerde een tegen dit ongemak op gewassen agenda te adviseren, hetgeen voorhands niet eenvoudig lijkt. Eveneens mag hier niet onvermeld worden de goede samenwerking met de heer G.Holsheimer, die met de hem ten dienste staande middelen en medewerkers een belangrijke ondersteuning voor de S.B.C. is. Extern. Naast de reeds bestaande ad - hoe contacten met personen, diensten en instellingen zijn er het afgelopen jaar contacten gelegd, cq. weet de S.B.C. zich verzekerd van de des kundigheid van de heren Logchies en Mastro op het gebied van.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 75