67 STUDIE - en BEGE LEIDINGSCOMMISSIE. Op 1 juli 1981 bestond de commissie uit de heren: D.C.Karremans; J.Tielenburg; T.Tielenburg; I.Waas, voorzitter en H.P.de Weers. Overeenkomstig het bepaalde in artikel 18, lid 6, van het huishoudelijk reglement had de commissie haar evaluatieverslag over het seizoen 1980 - 1981gedateerd 1 juli 1981 aan het bestuur toegezonden. In de bestuursvergadering van 3 september 1981 werd het verslag uitvoerig met de com missieleden besproken. Tijdens een door het bestuur op 16 maart 1982 belegde persconferentie werd het Rap port Ajax begeleidt gepresenteerd, samengesteld door de leden van de commissie, zijnde een verslag van 5 jaar ontwikkeling bij studie en begeleiding van voetballers, be gonnen bij de jeugd en van lieverlede uitgegroeid tot de spelers van de A - selectie. Naast de grote opkomst van de journalisten waren er verschillende officials aanwezig toen voorzitter Harmsen met enige inleidende woorden de bijeenkomst opende en het woord aan de heer Waas gaf. Deze gaf nog enige toelichting op het rapport, waarna de volgende sprekers het woord voerden, waarbij bleek dat zij allen grote waardering hadden voor het werk van de com missie, maar ook voor het bestuur van Ajax, dat de heren de gelegenheid had geboden om tot studiebegeleiding te komen. Drs.M.Roemers en de heer J.C.v.d.Klink spraken namens de Stichting Arbeidszaken Betaald Voetbal; De heer D.Stoop sprak namens het sectiebestuur betaald voetbal; De heer H.H.Feringa sprak namens het sectiebestuur amateurvoetbal; Tot slot sprak de heer K.Jansen namens de V.V.C.S. Het bestuur nodigde de leden van de commissie met hun dames uit voor een diner op 11 mei 1982 in Belle Rive, waarvoor onder meer ook de heren A.R.Been en W.F.Schoe- vaart met hun dames waren uitgenodigd. Het evaluatieverslag over het afgelopen seizoen 1981 - 1982 volgt hieronder. Uitgaande van het basisprincipe vertrouwelijkheid zijn namen en details weggelaten om de vertrouwenspositie binnen de vereniging te waarborgen. INLEIDING. Voor de Studie - en Begeleidingscommissie is het seizoen 1981 - 1982 wel een heel bij zonder jaar geweest. Niet alleen beleefde zij haar 1e lustrum en stond dit jaar in het teken van de voltooiing van het rapport Ajax begeleidt maar kreeg de commissie het vertrouwen van het bestuur om zich naast de jeugd ook met de begeleiding van de full - profs bezig te gaan houden. Een begeleiding dus, welke door de Stichting Arbeids

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 73