55 Tijdens de Pinksterdagen bracht een combinatie van de seniores een bezoek aan Parijs. Op de eerste dag werd gespeeld tegen een selectie van Val D'Oise, noordelijk van de Franse hoofdstad en daar won Ajax met 3 - 1 Een dag later tegen Viry Chatillon 2e klasse prof werd met 4 - 0 verloren. Alles bij elkaar een leuke trip met een interessante rit door Parijs, een prettige rondvaart over de Seine en een vooral te roemen ontvangst bij Viry Chatillon. Tot slot werd 5 en 6 juni 1982 deelgenomen aan het traditionele internationale Burge meester Schamper - tournooi in Uden, dat voor de elfde keer werd gehouden. Ajax was ingedeeld in groep A, met T.O.P., E.V.V., Alemannia - Aken en F.C.Uden. De uitslagen waren: 5 juni 1982 Alemannia - Aken -Ajax 0-3 E.V.V. - Ajax 1 - 0 F.C.Uden -Ajax 0-0 6 juni 1982 T.O.P. -Ajax 0-0 Deze uitslagen betekenden dat we om de vijfde en zesde plaats moesten spelen: M.V.V. - Ajax 3 - 3. De vijf strafschoppen werden door ons alle benut, dus eindigden we op de 5e plaats. Onze veteranen namen deel aan het door D.W.S. georganiseerde veteranentournooi. De uitslagen van de gespeelde wedstrijden waren: Go Ahead - Ajax 1 - 4 Z.F.C. -Ajax 1-0 Blauw-Wit -Ajax 1-0 Door deze resultaten moest om de vijfde en zesde plaats worden gespeeld tegen De Spartaan. De Spartaan - Ajax 0 - 3 Deelnemende spelers waren: R.Been, C.A.v.d.Wal, M.Lindeman, C.Boot, C.C.Harms, A.J.van Eijden, J.A.van Eijden, B.Muller, F.Grootenboer, R.Grootenboer, R.Reijn, D.van Zoest, D.J.Boering, A.L. Blekkenhorst en J.de Vries. Supporters in de regen waren voorzitter AHarmsen en het ere - lid A.Kraan. Namens het bestuur wordt hartelijk dank gebracht aan de vier leden van de commissie voor de vele werkzaamheden in het afgelopen verenigingsjaar verricht ten behoeve van onze seniores - elftallen.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 61