26 4. Wijziging van het huishoudelijk reglement. Controle - commissie. Artikel 19. 1 Het bestuur benoemt jaarlijks een commissie bestaande uit ten minste 12 werkende - of ondersteunende leden, welke wordt belast met het toezicht op de kaartcontrole bij de toegang tot het stadionterrein en de tribunes, alsmede op het juiste parkeren. De commissie kiest uit haar midden een voorzitter en een secretaris. De namen van de gekozenen worden direct doorgegeven aan het bestuur. De commissie brengt aan het eind van elk verenigingsjaar, binnen één maand, schrifte lijk verslag uit aan het bestuur over haar werkzaamheden en bevindingen en zo nodig kan zij tussentijds gevraagd of ongevraagd advies uitbrengen aan het bestuur. Oud artikel 19 wordt artikel 20* 20 21 22 23 24 21 22 23 24 25. De heer Fischer dacht dat in deze wijziging van het huishoudelijk reglement ook zou wor den opgenomen dat ondersteunende leden na een bepaald aantal jaren tot werkend lid zouden worden benoemd. De heer Westrik zegt dat dit ook niet bij andere commissies in het huishoudelijk reglement is opgenomen en dat er zijns inziens geen aanleiding bestaat om dit dan wel voor deze com missie te doen. De heer Fischer zegt dat bij andere commissies, zoals bijvoorbeeld de jeugdcommissie, zich wat dit betreft, nooit problemen voordoen. Bij de controle - commissie zijn er wel proble men en dat het daarom beter wel kan worden vermeld. De heer Westrik zegt dat het merkwaardig is, dat het voorstel om een aantal leden van de controle - commissie te benoemen tot werkend lid, door de commissie zelf werd gedaan. Voorzitter Harmsen acht het beter eerst punt 5 van de agenda te behandelen en daarna te rug te gaan naar punt 4. De leden gaan met dit voorstel akkoord. 5. De voorzitter en de secretaris van de controle - commissie, de heren J.J. Ledegang en Ph.v.d.Stam hebben het bestuur schriftelijk verzocht om de heren W.Brouwer (1975), G.Dermout (1975), J.M.Jansen (1975), H.B.Lauer (1976), W.H.Rossen (1976) en W.Wassenaar (1977) te willen benoemen tot werkend lid. Het bestuur stelt voor om de heren C.Groot en G.van Mourik te benoemen tot werkend lid. Eventuele benoeming van een aantal ondersteunende leden tot werkend lid. De keuze kan worden gemaakt uit: 5 ondersteunende leden zijn 50 jaar of langer lid; 13 40

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 32