25 De heer Van Zanten, organisator van het tournooi Amsterdam 707 is op de hoogte van de door Ajax gevoerde bespreking omtrent deelname aan het tournooi in Zuid - Amerika en heeft, gelet op het grote financiële voordeel voor Ajax begrip voor het standpunt van Ajax. De heer Bartels zegt dat aan de KNVB reeds is verzocht om als eerste wedstrijd voor het seizoen 1982 - 1983 een thuiswedstrijd vast te stellen. Voorzitter Harmsen zegt dat er nog onderhandelingen gaande zijn over vriendschappelijke wedstrijden'tijdens het zgn. "carnavals - weekend en voor direct nê afloop van de compe titie. 5.. Rondvraag. Hiervan werd gebruik gemaakt door de volgende leden. Het door hun aangesneden onder werp is tussen haakjes vermeld. G.Fischer (benoeming werkend lid J.v.d.Veen), A.Kraan (overbevolking bestuurskamer na afloop van de wedstrijd, reeds sollicitatie ontvangen voor concierge), W.F.Schoevaart (Under en C.Groot), J.H.Potharst (individuele training), H.v.d.Zwaag (niveau donateurs en interview K.Molenaar), N.KIok (TV - uitzending over een supporter op de F - side), I.Waas (niet verstrekken van alle informatie aan de ledenraad en contact jeugd seniores), A.R.Been (verpachting kantine Voorland), C.A.v.d.Wal (affaire Cruyff). 6. Sluiting. In onderling overleg wordt de datum van de volgende vergadering vastgesteld op donder dag 29 april 1982. Voorzitter Harmsen sluit de vergadering en wenst iedereen wel thuis. Vergadering 29 april 1982. 1Opening. Voorzitter Harmsen opent de vergadering door de aanwezigen welkom te heten, in het bijzonder het ere - lid Vunderink. Afwezig met bericht van verhindering is de heer Gianotten. De heren Been en Van der Zwaag komen later door wedstrijden van jeugd en seniores. Afwezig zonder bericht van verhindering de heer Klok Jr. Verder werd bericht van verhindering ontvangen van ere- voorzitter Van Praag en van de ere - leden De Boer, Bruijnesteijn en De Jongh. Aanwezig zijn 25 leden, alsmede bestuurslid Van Eijden, het bestuurslid Neefjes is, wegens vacantie in het buitenland, verhinderd. 2. Ingekomen stukken. De secretaris deelt mede, dat er geen ingekomen stukken zijn. 3. Vaststelling van de notulen van de vergadering van 4 februari 1982. Geen van de leden heeft op - of aanmerkingen, zodat de notulen ongewijzigd door voorzit ter Harmsen worden vastgesteld.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 31