23 De heer Westrik zegt dat bij uitvoering van dit voorstel de bijdrage van een donateur voor het seizoen 1982 - 1983 lager zal worden dan in het seizoen 1981 - 1982. De heer Lambregts vindt dat een contributie van f 3.50 per week voor een jeugdlid zeker niet te veel is. De heer Van der Zwaag stelt voor de contributieverhoging over 2 jaar te verdelen. De heer Vischschoonmaker vindt dat het voor een donateur een voordeel moet zijn om do nateur te zijn. Penningmeester Bartels is het hier in 't geheel niet mee eens. De juiste naam is niet dona teur maar ondersteunend lid waaruit blijkt dat de heer Vischschoonmaker geen gelijk heeft. De heer Gianotten zegt begrip te kunnen opbrengen voor de door het bestuur voorgestelde inhaalmanoevre, maar vraagt wat het idee van het bestuur is voor de contributie voor het seizoen 1983 - 1984. Voorzitter Harmsen zegt dit nog niet te weten, maar een verhoging conform het prijsindex- correctiecijfer is zijns inziens in ieder geval mogelijk. De heer Van der Zwaag zegt dat hij in principe tegen het voorstel van het bestuur is tot ver hoging van de contribitie van de jeugdleden. Hij vraagt of het bestuur genegen is korting te verlenen op de contributie voor de leden die de verhoogde contributie niet zouden kunnen opbrengen. De heet Westrik zegt dat dit in het verleden altijd het geval is geweest. Vervolgens brengt de voorzitter het gehele pakket van de voorgestelde contributieverhoging in stemming. Aangezien alleen de heer Van der Zwaag tegenstemt zal de verhoging worden doorgevoerd. 4. Mededeling(en) van het bestuur. Voorzitter Harmsen deelt mede, dat er diverse publicatie's over de toekomst van het Olym pisch stadion zijn geweest. De publicatie in de pers is van generlei waarde. Het rapport daar omtrent is nog niet helemaal gereed en voorlopig staat alles nog op een laag pitje. Zodra er meer bekend is zal één en ander in een aparte bijeenkomst van de ledenraad worden toege licht. De heer Pil vraagt of het bestuur de bevoegdheid heeft om te besluiten dat Ajax in het Olympisch stadion gaat spelen. De voorzitter antwoordt dat dit niet het geval is, vandaar ook de aparte bijeenkomst daar over. Voorzitter Harmsen is tevreden over de stijging van het aantal bezoekers in dit seizoen. Toch zal ook in het komende seizoen wederom bezuiniging moeten plaatsvinden op de spe lerssalarissen, maar het beleid blijft wel gericht op het spelen van Europees voetbal. De zaak J.Mulder komt binnenkort voor de Rechtbank evenals de zaak P.Keizer. Inzake de verzekeringsclaim van W.Meutstege is het einde in zicht. Binnenkort zal het boekje van de Studie - en Begeleidingscommissie gereed zijn en worden toegestuurd naar de diverse politieke partijen, Ministeries, KNVB, clubs en belangenvereni gingen. Aan de commissie is opdracht gegeven haar taken verder uit te breiden tot en met de A - selectie, waarvan sommige spelers nu al gebruik maken. Hij wil nogmaals de leden van de Studie - en Begeleidingscommissie bedanken voor al het goede werk wat zij tot op

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 29