20 spelers zijn die in de toekomst iets aan begeleiding zouden willen gaan doen. De heer Waas zegt dat als men denkt spelers in de seniorenafdeling te hebben die zowel speltechnisch als ook voor de ledenraad geschikt zijn er dan naar een betere training en be geleiding voor deze spelers moet worden gezocht waardoor deze spelers misschien wêl bij Ajax willen blijven. De heer Bakker zegt dat bij vermindering van het aantal leden van de ledenraad er toch eisen moeten worden gesteld aan de ledenraad. Hoe wordt de samenstelling van de leden raad bijvoorbeeld bepaald De heer Van Wijk ziet hier niet zoveel bezwaar in. De gestelde kandidaten voor de leden raad worden meestal wel gekozen. De heer Westrik zegt dat als de ledenraad kleiner wordt de gemelleerdheid ook wel kleiner zal worden, waardoor het gevaar ontstaat dat alle leden, bij een ledenraad van bijvoorbeeld 12 personen, allemaal afkomstig zijn uit 'n bepaalde groep, bijvoorbeeld de amateur - seniores. 7. Rondvraag. Tijdens de Rondvraag vroegen de volgende leden het woord. Tussen haakjes is het onderwerp vermeld. C.C.Kamlag (komst van Cruyff), H.J.W.Pill (spelers mee naar Saoedie - Arabië in plaats van uitkomen in Jong Oranje), W.F.Schoevaart ('n bestuurslid mee met Ajax 2), N.J. Gianotten aanvulling huishoudelijk reglement door opneming controle commissie; stand punt bestuur inzake n liga), J.Lambregts (uitzending TV), R.P.J.Vunderink (compliment voor de schitterend verzorgde gang door ophanging foto's), M.W.J.Middendorp (geen uit zending op de Nederlandse TV over opening gezinstribune, wel op de Duitse TV en tevens hartkamer), A.Kraan (aantal personen in bestuurskamer), T.Bogaard (onjuiste invulling stembiljet op Ledenvergadering - kassiers, Haarms), A.Boerkoel (trainer en begeleider Ajax 2 vinden meegaan van een bestuurslid onnodig), A.Pronk (training 1e elftal op hoge veld van VVGA en secondenloterij). 8. Sluiting. In onderling overleg wordt de datum van de volgende vergadering vastgesteld op donder dag 4 februari 1982. Voorzitter Harmsen sluit hierna de vergadering en wenst iedereen 'n wel thuis. Vergadering 4 februari 1982. 1. Opening. Voorzitter Harmsen opent de vergadering met de aanwezigen welkom te heten, in 't bij zonder de ere - leden Bruijnesteijn en Vunderink alsmede zijn medebestuursleden Van Eij den en Neefjes. Afwezig met bericht van verhindering zijn de heren Caransa en Kemlag en ere - voorzitter Van Praag. Aanwezig: 25 leden. 2. Ingekomen stukken. De secretaris deelt mede, dat de ingekomen stukken allen betrekking hadden op bericht

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 26