18 Besloten wordt beide heren met terugwerkende kracht per 1 juli 1981 tot werkend lid te benoemen. 6. Mededeling(en) van het bestuur. Voorzitter Harmsen doet de mededeling van het weer werkend lid zijn van de heer J.v.d. Veen, hetgeen leidt tot een vrij uitvoerige discussie. Vervolgens meldt hij de afdoening van de schadeclaim Everse en dat de verzekeringskwes tie J.Mulder nog steeds loopt. Het contract met de Dienst voor de Sport is opgezegd per 1 januari 1982. Omdat het on derhoud van onze velden per die datum in eigen beheer wordt genomen is een nieuwe ter reinknecht aangenomen. Verder deelt hij mede, dat er ongeveer 70 80 strippenkaarten zijn verkocht, dat de ge zinstribune momenteel een wisselend succes is, dat het bezoek aan Vak M op de Reijnolds- tribune, na de prijsverlaging, prima loopt en dat in 't algemeen een stijging in het bezoekers aantal is waar te nemen. Met het Ministerie van C.R.M. zijn we bezig om te komen tot de aanleg van een video- circuit met als doel eventuele raddraaiers uit het publiek te kunnen oppikken. De resultaten van het eerste elftal noemt de voorzitter de laatste tijd enigszins teleurstel lend, maar naar zijn zeggen heeft het elftal wel degelijk toekomst. Spelers met gevestigde namen zullen moeten verdwijnen en er zal verder gegaan moeten worden met onze aanwe zige talentvolle jongeren. Gezien de financiële situatie kunnen we ook niet anders. 6a. Bespreking omtrent een eventuele vermindering van het aantal leden van de ledenraad, voorgesteld door de heer Fischer in de jaarvergadering van 27 augustus 1981. Voorzitter Harmsen vraagt de mening van de aanwezigen. De heer Kraan wil gaarne een toelichting van de heer Fischer omtrent de door hem verzoch te gedachtenwisseling. De heer Fischer zegt dat hij het voor de toekomst niet ziet zitten de 24 beschikbare plaatsen in de ledenraad goed te kunnen bezetten. Doorstroming van jeugd naar seniores is momen teel bijna niet aanwezig en zijns inziens is het niveau van de seniores ook niet hoog. Er is geen aanvulling van onderaf en hij is tevens van mening ook met minder leden in de ledenraad te kunnen werken. Over het aantal kan worden gediscussieerd en hij stelt zich voor het aantal leden van de ledenraad in een gespreide fase te laten terugdraaien. De heer van der Zwaag is van mening dat indien het aantal leden van de ledenraad zal wor den verminderd, alle leden hun plaats ter beschikking dienen te stellen, hetgeen door de heer Keijzer wordt onderschreven. De heer Fischer zegt nog dat zijns inziens bij de selectieprocedure bij aanname van nieuwe leden ook op andere achtergronden moet worden gelet en niet alleen op voetbalcapacitei ten moet worden geselecteerd. Tevens wijst hij op de opmerking van de heer Van Wijk in een vorige vergadering, waar deze stelde dat het aantal leden van de ledenraad te groot wordt ten opzichte van het aantal leden, gezien de terugloop daarvan. Voorzitter Harmsen zegt dat het bestuur van mening is dat de ledenraad ingekrompen zal moeten worden op grond van dezelfde redenen als door de heer Fischer reeds werd aange geven. De heer Lambregts merkt op dat we zelfs voor te kiezen bestuursleden kandidaten moeten

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 24