17 Voorzitter Harmsen stelt vast dat er geen tegenkandidaten zijn gesteld en dat de heren zich herkiesbaar stellen, zodat hij voorstelt de heren bij acclamatie weer voor 1 jaar te benoemen. Applaus. 14. Rondvraag. Aan de Rondvraag werd door de volgende leden gebruik gemaakt. Achter de naam is het onderwerp vermeld. H.J.W.Pil (zaak Keizer), A.Kraan (commissie van Goede Diensten, kandidaatstelling van de heer I.Waas), G.Fischer (inkrimping van de ledenraad). H.A.Smit (uitnodiging Europacup - wedstrijden), N.J.Gianotten (positie van de heer W.de Lange, notulen van de vergadering van 12 maart 1981), J.H.Potharst (arbeidsvergunningen). 15. Sluiting. In onderling overleg wordt de datum van de volgende vergadering vastgesteld op donder dag 29 oktober 1981 De vergadering wordt hierna door de voorzitter gesloten met een wel thuis. Vergadering van 29 oktober 1981. IOpening. Voorzitter Harmsen opent de vergadering met de aanwezigen welkom te heten, in het bij zonder het ere - lid Vunderink, zijn mede - bestuursleden Van Eijden en Neefjes, alsmede de nieuwe leden Bogaard, Pronk en Waas. Afwezig zijn met bericht van verhindering de heren Van Praag, Been, Caransa, Potharst en Timman. De heer Van Wijk komt iets later ter vergadering. Aanwezig zijn 23 leden. 2. Ingekomen stukken. De secretaris deelt mede dat, buiten de twee schriftelijke berichten van verhindering van de leden Caransa en Van Praag, er geen ingekomen stukken zijn. 3. Notulen van de jaarvergadering van 27 augustus 1981 De heer Fischer merkt op dat op blz. 2 onder punt 4 het woord medewerking vervangen dient te worden door medeweten en dat op blz. 6 onder punt 6 op de eerste regel het woord "verslag" vervangen dient te worden door "contact De notulen worden hierna door voorzitter Harmsen vastgesteld. 4. Verkiezingen van een 1e en 2e plaatsvervangend voorzitter van de ledenraad. De heren G.Fischer en A.Kraan stellen zich herkiesbaar. Voorzitter Harmsen zegt dat er geen tegenkandidaten zijn gesteld, zodat hij voorstelt de heren wederom te benoemen. Applaus. 5. Behandeling van het voorstel ingediend door de volgende 10 leden: A.R.Been, W.F. Schoevaart, C.C.Kamlcg, H.v.d.Zwaag, C.A.v.d.Wal, J.H.Potharst, G.Fischer, A.Kraan, K.Bakker en Mr.N.J.Gianotten, om de ondersteunende leden A. Alleman, lid van de commissie amateur - seniores - voet bal en A. L.van Zoest, lid van de jeugdcommissie, te benoemen tot werkend lid.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 23