16 amsterdam, augustus 1981 Mijne heren, Het is de heren van de technische commissie en de bestuursvertegenwoordigers een genoe gen u hierbij verslag te doen over de werkzaamheden verricht in het afgelopen vereniginqs- jaar. De commissie is zoveel mogelijk maandelijks bij elkaar geweest, waarbij echter in onderling overleg van.deze regel werd afgeweken. De besprekingen werden dit verenigingsjaar voor het eerst gehouden zonder de aanwezigheid van de technische staf, hetgeen deze bespre kingen een nog openhartiger karakter gaf. Met name bij het doornemen van het spelerspotentieel heeft de commissie een duidelijk ad viserende stem gehad. Hierbij zij nog vermeld dat de mening van de commissie overeen kwam met die van de technische staf. Zoals ook in het vorige verslag is gesteld, is de communicatie wederom verbeterd, waarbij er zich toch situaties hebben voorgedaan en ook in de toekomst zullen voordoen dat slechts informatie achteraf kan plaatsvinden o.a. het aantrekken van Kurt Linder Namens de commissie, Namens het bestuur( (w.g.) J.Hordijk en H.A.Smit (w.g.) A.j.van Eijden en j.Neefjes 9. Bespreking bestuursbeleid. Aangezien niemand hierover het woord vraagt is de heer Fischer van mening dat hieruit de gevolgtrekking kan worden gemaakt dat de leden van de ledenraad het met het gevoerde beleid eens zijn. Hij stelt verder vast dat iedereen ervan overtuigd is dat het uitoefenen van een bestuursfunctie een moeilijke taak is. Men kan daarbij zeker rekenen op de steun van de ledenraad. 10. Bestuursverkiezing. Aftredend is de voorzitter, de heer A.Harmsen. Deze stelt zich herkiesbaar. De voorzitter geeft het woord aan de secretaris. De heer Westrik zegt dat er geen tegenkandidaat is gesteld en dat hij daarom voorstelt de heer Harmsen bij acclamatie hêr te benoemen voor de periode van 3 jaar. De vergadering geeft door een applaus te kennen hiermede akkoord te gaan. De heer Harmsen bedankt voor het in hem gestelde vertrouwen en voegt daaraan toe: wat we moeten opknappen is soms ongelooflijk, maar we staan er voor. 11Benoeming Technische Commissie. Deze bestond uit de heren: sub - commissie A (betaald voetbal) A.J.van Eijden, voorzitter, leden J.Hordijk en A.Pronk; sub - commissie B (jeugdvoetbal) J.Neefjes, voorzitter, leden C.C.Harms en H.A.Smit. Besloten wordt dat de commissie in dezelfde samenstelling haar werk zal voortzetten. 12. Vaststelling Officieel Orgaan. Alle leden zijn van mening dat het Ajax - Nieuws ons officieel orgaan moet blijven. 13. Verkiezing Commissie van Redactie. Aftredend zijn de heren A.Harmsen, M.Middendorp en M.J.W.Middendorp. De heren stel len zich herkiesbaar.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 22