13 Het jaartal achter de naam geeft het jaar van aftreden aan. Dit jaar zijn dus de acht navolgende leden aan de beurt van aftreden: J.Hordijk, C.C.Kamlag, N.KIok Jr., J.H.Potharst, A.Pronk, H.G.A.Timman, C.A.v.d.Wal en H.v.d.Zwaag. Van de leden N.KIok Jr. en H.G.A.Timman werd bericht ontvangen dat zij zich niet her kiesbaar stelden. Volgens het bepaalde in artikel 25, lid 3, van de statuten moet in een verenigingsjaar ten minste vierkeer een vergadering van de ledenraad worden gehouden. In het afgelopen verenigingsjaar kwam de ledenraad vier keer in vergadering bijeen, zodat precies aan vorenstaande reglementaire bepaling werd voldaan. De vier vergaderingen werden op de onderstaande data gehouden: 27 augustus 1981 jaarvergadering; 29 oktober 1981 periodieke vergadering; 4 februari 1982 periodieke vergadering; 29 april 1982 periodieke vergadering Opdat u zich een oordeel kunt vormen omtrent de werkzaamheid van de ledenraad in het verenigingsjaar 1 juli 1981 tot en met 30 juni 1982 volgen hieronder verslagen van de vier vergaderingen. JAARVERGADERING, gehouden op 27 augustus 1981 IOpening. Voorzitter Harmsen heet de aanwezigen hartelijk welkom, waarbij hij excuses vraagt voor de te late aanvang, veroorzaakt door een belangrijke aangelegenheid waarover bestuurs- overleg direct noodzakelijk was. Bericht van verhindering is ontvangen van de leden Boerkoel, Keijzer, Lambregts, Midden dorp en Vischschoonmaker; van ere - voorzitter Van Praag en van ere - lid Vunderink. Zonder bericht van verhindering is niet aanwezig de heer Caransa. Aanwezig zijn 19 leden, zodat voldaan is aan de reglementaire bepaling, dat een vergade ring rechtsgeldig is wanneer tenminste 18 leden aanwezig zijn. Vervolgens begroet de voorzitter de ere - leden De Boer, Bruijnesteijn, De Jongh en Vol kers, alsmede zijn mede - bestuursleden Van Eijden en Neefjes. Hij vervolgt met de mededeling dat voor het seizoen 1981 - 1982 het aantal contractspe lers aanzienlijk zal worden verminderd; dat zijns inziens door de zwakke leiding van enke le scheidsrechters de oorzaak er van is dat in de eerste competitiewedstrijden er te hard werd gevoetbald. Hij is er gelukkig mede, dat de eerste Europacup - wedstrijd tegen Tottenham Hotspur thuis wordt gespeeld. Tevens is hij blij met de vele positieve reacties die zijn ontvangen naar aanleiding van de TV - uitzending waarin de opening van de nieuwe gezinstribune werd genoemd. Ook vak M van de Reijnoldstribune is met een toegangsprijs van f 12.50 goed in trek. In samenwerking met CRM en BBI is de afrastering van het hoofdveld aange past aan de blijkbaar huidige eisen.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 19