10 van G.T.I, en de heer Keizer van het Bouwkosten Management B.V. Van het gemeentebe stuur werd bericht ontvangen dat Burgemeester Polak was verhinderd en dat in zijn plaats de Wethouder Kuypers aanwezig zou zijn. De heer Verhoeve was vergezeld door de heren H.Mannen, R.de Vries en Jorritsma. De bezoekers van de Gezinstribune kregen als aandenken een vaantje aangeboden. Besloten werd de spelers Van Basten en Godee een contract aan te bieden. De jeugdspe lers Bakker, Winnie Haatrecht, Menzo en Panhuis krijgen de gelegenheid om zich in het seizoen 1982 - 1983 in Ajax 2 te bewijzen en zijn door intentie - verklaringen voor Ajax veilig gesteld. De receptie op 11 juni 1982 gehouden in het Crest - Hotel, ter gelegenheid van het behalen van het twintigste kampioenschap van Nederland was goed bezocht. In de vorm van mooie bloemstukken, telegrammen, brieven en sprekers met lovende woor den werd uitdrukking gegeven, dat Ajax terecht Kampioen van Nederland was geworden. Van het bureau Inter Football ontvingen de bestuursleden elk een kristallen borrelglaasje, waarin hun voornaam was gegraveerd. Van de Directie en commissarissen van het Olympisch stadion werd een aantal dozen met wijn ontvangen. De sprekers Wethouder L.Kuypers als loco - burgemeester, Mr.E.J.A.Vilé namens het sec- tiebestuur betaald voetbal en het Bondsbestuur, de heer Ad de Haas van D.W.S. de heer A.v.d.Laan bestuurslid van Feyenoord, de heer Smit van A.V.C.Nederland (T.D.K.) en de heer Frank van Blauw - Wit overhandigden mooie geschenken. De heer Kuypers had de dames van de bestuursleden niet vergeten want ze kregen van hem een sjaal, waarop gevels van oude huizen in Amsterdam waren afgebeeld, aangeboden. De heer Smit had voor de spelers, bestuursleden en enige anderen videocassettes meege bracht, waarop de drie laatste competitieduels: Ajax - P.S.V. Roda J.C. - Ajax en Ajax - A.Z/67 waren opgenomen. Voorzitter Harmsen bracht, mede namens de andere bestuursleden, dank voor de geschen ken en benutte de beantwoording van de sprekers om hier en daar in treffende bewoordingen te spreken over het Nederlands voetbal in 't algemeen en speciaal over de verhouding K.N.V.B. - Ajax. Of hij de heren wakker heeft geschud zal moeten worden afgewacht.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 16