1 9 De prijs van zo'n Ajax - zetel, inclusief alle er aan verbonden rechten is gesteld op f 2.500,- (exclusief BTW) per seizoen. Behalve de vermelde overdekte zitplaats op het ere - terras bij alle thuiswedstrijden van competitie, vriendschappelijke- en Europacupwedstrijden van Ajax 1 uitgezonderd wed strijden voor de KNVB - bekerin het Ajax - stadion, krijgt men ook een van te voren be kende plaats op het ere - terras van het Olympisch stadion als Ajax daar zijn competitie- of Europacupwedstrijden speelt. Ook de gratis parkeerkaart is behalve voor het Ajax stadion eveneens geldig bij Ajax - wed strijden in het Olympisch stadion. Op dit moment hebben zich 80 gegadigden gemeld. In de vergadering van de ledenraad van 29 april 1982 werd met het plan akkoord gegaan. Besprekingen werden gehouden met de heren Former, Kloppert en Drager van Heineken en de heren Hafkamp en Wagtendonk van De Vecht B.V. om te trachten tot een betere exploi tatie te komen van het Horeca - gebeuren. Met de gemeente Bloemendaal werd een overeenkomst gesloten behelzende de huur van het derde voetbalveld op het sportpark te Vogelenzang om daar op donderdag en/of vrijdag te kunnen trainen als tengevolge van de slechte toestand van ons voorveld daarop niet kan worden getraind. Besloten werd dat in het seizoen 1982 - 1983 aan journalisten bij onze thuiswedstrijden alleen toegang te verlenen indien ze in 't bezit zijn van een door Ajax verstrekte perskaart. De meisjes van Amstelveen die voor ons loten verkopen voor de secondenloterij werd toe stemming verleend om bij Ajax - Sparta op 6 april een voorwedstrijd te mogen spelen. Bij de wedstrijd Ajax - P.S.V., op 18 april 1982 te spelen in het Olympisch stadion werd als voorwedstrijd gespeeld Oud Ajax - Oud Internationals. Met ingang van 1 juli 1982 zal de firma Ven te Diemen als sponsor optreden. Dit zal ook geschieden door de Wijnhandel Gall Gall B.V. Laatstgenoemde begon direct met een starten van een grootscheepse campagne voor het bestellen van seizoenkaarten, door middel van een kleurrijke folder. Met A.V.C.Nederland werd op 16 april 1982 een 3 - jarig contract getekend betreffende de door ons te voeren shirtreclame met de letters T.D.K.waardoor wij de eerste vereniging wa ren die een dergelijk contract tekenden; ook hier dus Ajax aan de spits. Aan de heer Warmenhoven, die stopt als consul,werd nS Ajax - Utrecht bij monde van voorzitter Harmsen een cadeaubon aangeboden. Zijn echtgenote kreeg bloemen. Aan het lid van verdienste de heer F.C.Molema werd een cadeaubon gegeven omdat hij 25 jaar lid was van de Toto - en Lotto - commissie. Besloten werd om ter gelegenheid van het behalen van het kampioenschap van Nederland op 11 juni 1982 in het Crest Hotel een receptie te houden. Voor de aftrap van de wedstrijd Ajax N.A.C. op 18 oktober 1981 werd de Gezinstribune, ook wel genoemd Blauwe tribune, door de heer Mr.J.Verhoeve, directeur - generaal van C.R.M. officieel in gebruik gesteld. Hierbij waren ook aanwezig de heer E.Vilé, voorzitter van het sectiebestuur betaald voetbal, de heer van Praag vice - voorzitter van het sectiebe- stuur betaald voetbal, de heer Bremerkamp van de KNVB. de heren Versteeg en Louwers

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 15