8 BESTUUR- Op 1 juli 1981 was de samenstelling van het bestuur als volgt: A.Harmsen voorzitter Dagelijks Bestuur J.H.Westrik secretaris L.F.Bartels f penningmeester. Commissaris algemene zaken A.J.van Eijden Commissaris amateur voetbal J.Neefjes. Aan de beurt van aftreden was de voorzitter de heer A.Harmsen, die zich herkiesbaar had gesteld. In de jaarvergadering van de ledenraad van 28 augustus 1981 werd de heer A.Harmsen bij enkele kandidaatstelling bij acclamatie voor 3 jaar herkozen als voorzitter. Dit jaar zijn aan de beurt van aftreden de secretaris de heer J.H.Westrik en de commissaris van algemene zaken de heer A.J.van Eijden. Beide heren stellen zich herkiesbaar. In het afgelopen verenigingsjaar werden er 22 officiële bestuursvergaderingen gehouden. Deze werden in 't algemeen op een dinsdag gehouden, sommige op andere dagen. De ver gaderingen begonnen in verband met de vele te bespreken zaken in de namiddag en eindig den meestal na 24.00 uur. Bij spoedgevallen had telefonisch overleg plaats. Ook dit jaar werden weer besprekingen gehouden met afgevaardigden van de F - side om te proberen de onregelmatigheden in toom te houden, hetgeen tot op heden nog steeds niet helemaal is gelukt. Hieronder volgen besluiten die in een bestuursvergadering werden genomen. Voor de contractspelers van de A - selectie werd bij Lloyd's voor het seizoen 1981 - 1982 een transferwaardeverzekering gesloten van circa 5 millioen. Besloten werd ook voor het seizoen 1982 - 1983 wederom een transferwaardeverzekering af te sluiten. Het bestuur ging accoord met de aanleg van een TV - circuit, zodat de politie vanuit een centraal punt het gehele stadion onder controle kan houden en bij onregelmatigheden di rect kan optreden. De kosten hiervan worden voor tweederde gedeelte betaald door C.R.M. en voor eenderde gedeelte door Ajax. Voorzitter Harmsen en penningmeester Bartels woonden de bijeenkomsten bij, die werden gehouden met betrekking tot renovatie van of het bouwen van een geheel nieuw Olympisch stadion, eventueel op een andere plaats. Het plan om het ere - terras en de bestuurskamer te verbouwen werd eerst door het bestuur besproken op 2 februari 1982. Op 9 maart 1982 had het bestuur hierover een bespreking met de heren Fischer, Kraan, Middendorp, Potharst en van de Zwaag, leden van de leden raad. Het plan houdt onder meer in honderd genummerde en van een naambordje voorziene luxe zitplaatsen voor de duur van een seizoen aan geselecteerde sympathisanten te verhuren. De toewijzing zal op volgorde van binnenkomst geschieden; Dat er een soort ballotage door een door het bestuur te benoemen commissie van drie leden zal plaatsvinden, in verband met het veilig stellen van de belangen van de Ajax - leden.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 14