94 In artikel 21., lid 2, letter d, van de statuten staat voorgeschreven dat de secretaris bij het einde van elk verenigingsjaar een algemeen overzicht dient te geven van hetgeen in dat jaar is voorgevallen. Ik meen te mogen stellen dat u na lezing van het verslag van oordeel zult zijn, dat in rui me mate aan deze reglementaire bepaling is voldaan. Door mij is getracht de ups en downs van het afgelopen verenigingsjaar zo volledig mogelijk vast te leggen. Toch is de mogelijkheid niet uitgesloten dat bepaalde personen en of feiten niet die aandacht hebben gekregen, die ze hadden verdiend. Mocht dit volgens u wel eens het geval zijn, dan bij voorbaat hiervoor mijn excuses. Mijn medebestuursleden en het administratieve personeel zeg ik hartelijk dank voor de prettige samenwerking en hun steun die ik ook in het afgelopen verenigingsjaar weder om van hen mocht ontvangen. De langdurige zieken wens ik van harte een spoedige beterschap toe, zodat ze zo spoe dig mogelijk weer op de tribune kunnen plaatsnemen om de verrichtingen van hun Ajax vanaf die plaats gade te slaan. Aangezien geen reacties werden ontvangen omtrent een andere verschijningsvorm van het jaarverslag in plaats van gestencild verscheen het voorgaande verslag in offsetdruk is daarom ook nu weer voor laatstgenoemde vorm gekozen. Rest mij dank te brengen aan de heer A.Kraan voor zijn niet geringe medewerking om het jaarverslag zo keurig verzorgd en tijdig in uw bezit te doen zijn. Ook de heer M.J.W. Middendorp dank voor het maken van een uittreksel van dit verslag voor publicatie in het clubnieuws. Tot slot wens ik u en uw familie een optimale gezondheid toe en ons Ajax vanzelfspre kend een zeer succesvol seizoen 1982 - 1983. We zullen uiteraard weer vreugde en verdriet beleven tijdens het komende seizoen. La ten we met z'n allen hopen dat de vreugde zal overheersen. Met vriendelijke groet, De secretaris, BERGEN, 18 juni - 14 juli 1982 J.H.Westrik.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1982 | | pagina 100