93 vleugel. Dit was dringend noodzakelijk want de huidige toestand is Ajax onwaardig. Heineken zal onder de Reynoldstribune en onder de beide staantribunes gelegenheden bouwen waar de bezoekers iets kunnen drinken en/of eten. Zoals u bekend is heeft de heer Brandsteder penningmeesterzich niet herkiesbaar ge steld. Nadat gebleken was dat zich in het ledenbestand geen geschikte kandidaat bevond, die tevens over voldoende tijd beschikte, werd op de dato 28 augustus j.l. gehouden jaar vergadering van de ledenraad iemand van buiten de vereniging, maar met een warm hart voor Ajax, tot penningmeester benoemd en wel de heer L.F.Bartels. Hij deelt hierna me de, dat in diezelfde vergadering, de heer Neefjes werd herkozen tot commissaris amateur voetbal en in de samenstelling van de Redactie - commissie geen wijziging werd gebracht, zodat deze ook dit jaar weer zal bestaan uit de leden M. en M.J.W. Middendorp en hem zelf. De voorzitter wijst er verder op, dat in verband met de aanpassing van de statuten aan het nieuwe verenigingsrecht enige zaken, die voorheen waren voorbehouden aan de jaar vergadering van de ledenraad, nu behoren tot de bevoegdheden van de Jaarlijkse Algeme ne Ledenvergadering. Dat zijn de volgende punten van de Agenda: 6. Verkiezing van 3 leden van de financiële commissie. 7. Verkiezing van 1 plaatsvervangend lid van de financiële commissie. 10. Rapport van de financiële commissie. Nadat het rapport is voorgelezen zal door deze vergadering al dan niet décharge moeten worden verleend voor het door het bestuur gevoerde financiële beleid. 11Behandeling voorgestelde statutenwijziging. Alvorens punt 2 van de agenda aan de orde te stellen wil de voorzitter eerst de leden her denken die ons in het afgelopen jaar zijn ontvallen. Dit zijn: Leden van verdienste: H.F.Anderiesen en H.H.BIomvliet; Werkende leden: J.Donk, Th.J.Muller, C.Post, W.Schuurman en H.de Vos; Ondersteunende leden: Th.W.van Doesburg, F.B.Duran, J.Hessels, M.Smeer en H.J.Snijders. Met enige ogenblikken stilte worden ze staande herdacht. 2. Huldiging van de Kampioenselftallen. Voorzitter Harmsen zegt dat hij zoeven reeds heeft medegedeeld, dat behalve Ajax 1 ook 5 jeugdelftallen kampioen zijn geworden. Hij verzoekt de begeleiders van de betrokken elftallen naar voren te willen komen. Het zijn de heren: W.M.de Geest juniores C 3; H.Bijvank, wordt vervangen door de heer R.Been juniores C 2; C.C.Harms juniores C 1; C.A.van Eijden juniores B 1; A.Boerkoel juniores A 1. De voorzitter zegt dat de behaalde kampioenschappen mede zijn te danken aan de hier staande begeleiders. Zonder hen gaat het niet, want als deze leden niet ieder weekend be reid waren om een elftal te begeleiden, zou het er slecht uitzien. Hij bedankt de heren voor hun inzet, feliciteert ze met het behaalde succes en overhandigt de kampioensvaantjes.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1981 | | pagina 99